Operátor výroby dpč

ústecký kraj, Lovosice, Lovosice

Operátor výroby sušenek Lovosice 92 Kč

Hledáme spolehlivé a pracovité kandidáty na dlouhodobou spolupráci s možností kariérního postupu.

Láká Vás práce sladká a vonící sušenkami?

Mondelez navýšilo mzdu:

ranní 92 Kč/h, odpolední 100 Kč/h, noční 110 Kč/h + 25% bonus za práci o víkendu a další příplatky.

Máte zájem a je Vám víc než 18 let? Pak hledáme právě Vás!

Náplň práce:

- výroba a balení sušenek

- práce ve směnném provoze (na výběr ze směn - ranní, odpolední, noční)

co vám nabídneme

základní mzda 92,- Kč/ hodina

možnost kariérního - finančního postupu

+ příplatky dle směn:

7,80 Kč/hod při práci v odpolední směně

17,60 Kč/hod při práci v noční směně

9,90 Kč/hod při práci v nepřetržitém provozu

25% z průměrného výdělku při práci o víkendu

+ bonus 20% z každé odpracované hodiny v případě odpracování 90 hodin a více

co od vás očekáváme

Požadujeme:

spolehlivost
ochota pracovat ve směnném provoze
manuální zručnost
dochvilnost
ochota dále se rozvíjet
středoškolské vzdělání (výuční list, maturita)
smysl pro dodržování nastavených pravidel v potravinářské výrobě
výborný zdravotní stav
potravinářský průkaz

Detaily o pracovním místě:

Pro zobrazení detailů klikněte na vlevo na +

Firma: Randstad
Okres Lovosice
Odvětví práce výroba a průmysl
Pracovní pozice Operátor výroby dpč
Směnnost práce dočasný úvazek
Nástup do práce od: IHNED
Nabízená mzda: neuvedeno
Nabídka přidána: 26. 11. 2018
Zaujala Vás nabídka práce na pozici Operátor výroby dpč ve městě Lovosice? Pošlete svůj životopis firmě Randstad ještě dnes.
Pokud hledáte další podobné nabídky práce, podívejte se na aktuální pracovní místa Lovosice - výroba a průmysl