Operátor výroby - až 28.500 Kč
Brno

Pro jednoho z nejlépe hodnocených zaměstnavatelů v Brně hledáme muže a ženy na pozici operátor výroby.

Náplň práce

  • jednoduchá práce ve výrobě,
  • nejedná se o práci u pásu,
  • garantovaná mzda od 24.400 Kč/měsíc,
  • volné víkendy,
  • prohlídka výrobní haly před nástupem,
  • výběr z 5 druhů obědů a večeří za 26 Kč.

Co od Vás očekáváme

  • všechno Vás naučíme během jednoho dne,
  • práce není pořád stejná - každý den můžete být na jiném pracovišti,
  • práce na 3 směny (ranní, odpolední, noční),
  • dobrý zdravotní stav a chuť do práce.

Co Vám nabízíme

  • svoz zdarma,
  • nejedná se o práci na pásu,
  • klimatizované prostředí,
  • zdarma nápoje na pracovišti.

Detaily o pracovním místě:
Firma: CZ PEOPLE s.r.o.
Okres Brno
Odvětví práce Manuální práce
Pracovní pozice Operátor výroby - až 28.500 Kč
Nástup do práce od: IHNED
Nabízená mzda: 24 400-28 500 Kč/měs.
Nabídka přidána: 2. 11. 2021
Odpovědět na inzerát    Buďte první, kdo se na danou nabídku práce přihlásí!
Brno - Nabídka práce v okolních lokalitách
Zaujala Vás nabídka práce na pozici Operátor výroby - až 28.500 Kč ve městě Brno? Pošlete svůj životopis firmě CZ PEOPLE s.r.o. ještě dnes.
Pokud hledáte další podobné nabídky práce, podívejte se na aktuální pracovní místa Brno - Manuální práce
Brno - nejbližší úřady práce