Operátor výroby a skladu
Ústecký kraj, Most

POPIS POZICE:
HLEDÁTE PRÁCI KTERÁ VÁM BUDE VONĚT???
Hledáme šikovné operátory/ky do výroby na nepřetržitý provoz. Jste pozitivní, za práci umíte vzít a jste ochotní se učit novému? Tým a týmová práce pro Vás nejsou jen frází? Máte zájem o práci, která Vám bude opravdu vonět? Tak to zkuste s námi a zašlete nám svůj životopis.

Pracovní náplň:
Budete se podílet na výrobě a distribuci krásných a voňavých svíček světoznámé značky YANKEE CANDEL.
Vaše pracovní náplň bude různorodá. Zahrnovat bude obsluhu výrobních automatizovaných linek, přípravu dárkových setů, balení výrobků, práci ve skladu a další činnosti.

BENEFITY:
Co Vám nabízíme my ?

- Práci na hlavní pracovní poměr - HPP
- Práci v čistém, klimatizovaném prostředí.
- 13. plat
- Motivující finanční bonusy
- Podíl na hospodářském výsledku
- Příspěvek na stravování
- 25 dní dovolené
- Příspěvek na praní
- Příspěvek na dopravu
- Podíl na hospodářském výsledku každý měsíc

POŽADAVKY:
Jaké by měli být vaše klíčové dovednosti ?
- Manuální zručnost
- Fyzická zdatnost
- Samostatnost a zodpovědnost
- Zvládnete pracovat v nepřetržitém provozu, 12 hodinové směny
- Ochota a učenlivost se novým věcem
- Týmový duch
- Nekonfliktní povaha

Detaily o pracovním místě:
Firma: Grafton Recruitment
Okres Most
Pracovní pozice Operátor výroby a skladu
Směnnost práce fulltime
Nástup do práce od: IHNED
Nabízená mzda: 21 000 Kč - 27 000 Kč za měsíc
Nabídka přidána: 17. 5. 2022
Odpovědět na inzerát    211 lidí si již prohlédlo tuto nabídku práce.
Most - Nabídka práce v okolních lokalitách
Zaujala Vás nabídka práce na pozici Operátor výroby a skladu ve městě Most? Pošlete svůj životopis firmě Grafton Recruitment ještě dnes.