Operátor ve strojírenství

ústecký kraj, Chabařovice, Chabařovice

Hledáte stabilní a dlouhodobé uplatnění? Nebojte se zapojit do našeho týmu! Nabíráme každý týden!!!

Pro klienta se sídlem v Ústí nad Labem Chabařovicích hledáme šikovné operátory a operátorky do výroby! Za dobře odvedenou práci nabízíme velmi dobré mzdové ohodnocení! V případě Vašeho zájmu, nás neváhejte kontaktovat na níže uvedeném emailu nebo telefonu.

co budete dělat?

·        montáž výrobků

·        obsluha stroje, drobná údržba

·        příprava polotovaru/výrobku, části výrobku k dalšímu zpracování

·        kontrola kvality hotových výrobků

·        balení hotových výrobků

co vám nabídneme

·        nástup na hlavní pracovní poměr - ihned!

·        dlouhodobá spolupráce - po zaučení přestup do kmenového stavu

·        velmi zajímavé a motivační platové ohodnocení / až 24 tis / při běžném fondu pracovní doby

·        jasně definovaný a transparentní systém kariérního růstu v rámci společnosti

·        bonus za doporučení kandidáta 3000,-Kč

·        možnost placených přesčasů

·        závodní stravování

·        dobrá dostupnost linkové dopravy

při nástupu obdržíte pracovní oblečení, neplatíte též nic za vstupní LP

co od vás očekáváme

·        manuálně zručný, šikovný

·        spolehlivý a loajální s chutí do práce

·        dobrý zdravotní stav, fyzická zdatnost

·        časově flexibilní - práce na směny, nástup ihned

Těším se na Vaše reakce!

Monika Hempelová, consultant, Randstad

Detaily o pracovním místě:

Pro zobrazení detailů klikněte na vlevo na +

Firma: Randstad
Okres Chabařovice
Odvětví práce výroba a průmysl
Pracovní pozice Operátor ve strojírenství
Směnnost práce stálý úvazek
Nástup do práce od: IHNED
Nabízená mzda: neuvedeno
Nabídka přidána: 26. 11. 2018
Zaujala Vás nabídka práce na pozici Operátor ve strojírenství ve městě Chabařovice? Pošlete svůj životopis firmě Randstad ještě dnes.
Pokud hledáte další podobné nabídky práce, podívejte se na aktuální pracovní místa Chabařovice - výroba a průmysl