OPERÁTOR MONTÁŽE 2 SMĚNY Přerov
Olomoucký kraj, Přerov

POPIS POZICE:
Velká firma v Přerově hledá montážníky-montážnice:

- ruční montáže a kompletace mechanických sestav
- následná kontrola
- práce není složitá ani fyzicky náročná
- zaučíme Vás!

BENEFITY:
mzda při plnění od 116,-Kč/h
dovolená 25 dní/rok
bonusy za plnění cílů
bonus za docházku 300-500 Kč/měs
zákonné příplatky
zaměstnanacké balíčky
závodní strava
celková hrubá mzda za měsíc v rámci zkušební doby okolo 21000Kč, postupné navýšení mzdy po adaptaci.

POŽADAVKY:
- velmi dobrá manuální zručnost
- bystré oko (brýle nevadí)
- práce na ranní a odpolední směny, víkendy volné

Detaily o pracovním místě:
Firma: Grafton Recruitment
Okres Přerov
Pracovní pozice OPERÁTOR MONTÁŽE 2 SMĚNY Přerov
Směnnost práce fulltime
Nástup do práce od: IHNED
Nabízená mzda: 19 500 Kč - 23 000 Kč za měsíc
Nabídka přidána: 4. 1. 2022
Odpovědět na inzerát    374 lidí si již prohlédlo tuto nabídku práce.
Přerov - Nabídka práce v okolních lokalitách
Zaujala Vás nabídka práce na pozici OPERÁTOR MONTÁŽE 2 SMĚNY Přerov ve městě Přerov? Pošlete svůj životopis firmě Grafton Recruitment ještě dnes.