Operátor/ka výroby - jednoduchá práce (Louny, svoz zajištěn)
Ústecký, Ústecký, Louny

Nabízíme jednoduchou manuální práci u výrobní linky ve společnosti zabývající se výrobou benzínových čerpadel, škrticích klapek a palivových modulů pro světové automobilky, a dodává různé obrobené hliníkové díly pro automobily.

POPIS POZICE:

Operátoři výroby pracují u výrobních linek čerpadel a palivových modulů.

PROFIL KANDIDÁTA:

Máte zkušenosti z výrobního prostředí? A nevadí Vám pracovat ve třísměnném provozu? Pokud ano, splňujete tím naše základní předpoklady pro tuto pozici.

Dále oceníme technickou zdatnost, dobrý zrak a spolehlivost.

NABÍZÍME:

Kromě základní mzdy, která činí 17 800 Kč, navíc získáte:

– bonus za docházku 2 000 Kč,

- bonus za dobře odvedenou práci 1 500 Kč,

– pravidelné navyšování mzdy,

– stravenky,

– příplatek za odpolední, noční, víkend, přesčas,

– zajištěnou doprava, která je částečně hrazena (Bečov u Mostu, Panenský Týnec, Postoloprty, Most, Lenešice, Peruc)

a jiné.