• Směnnost
    Třísměnný provoz
  • Min. požadované vzdělání:
    Základní + praktická škola
  • Počet pracovních míst:
    10

  • Pracovněprávní vztah:
    Pracovní poměr - plný úvazek
  • Vhodnost pracovního místa pro typy zaměstnanců:
    Absolventy
    Zdravé osoby
  • Nabízené výhody k volnému místu:
    Podnikové stravování

    Dovolená navíc

    Zvláštní prémie (nástupní bonus 10.000,- Kč, bonus za pracovní fond)

    Jiné výhody (příspěvek na penzijní připojištění)

  • Nabízená mzda:
    21 000 Kč/měsíc
OPERÁTOR/KA VÝROBY, DĚLNÍK/NICE V ELEKTROTECHNICE - TŘÍSMĚNNÝ PROVOZ
Lanškroun

NÁSTUP MOŽNÝ IHNED
MZDA: výše mzdy od 21 000 Kč, po zkušební době navýšení mzdy
PRACOVNÍ NÁPLŇ: obsluha zařízení, montáže, vzhledová kontrola, testování
PRACOVNÍ DOBA: pondělí - pátek, 7,5 hod/denně
POŽADUJEME:
- manuální zručnost
- zodpovědnost, trpělivost
- dobrý zrak
NABÍZÍME:
- zajímavé noční příplatky
- zvýšené příplatky za práci přesčas a o víkendech
- zajímavou a stabilní pracovní příležitost
- možnost profesního růstu
KONTAKT: telefonicky, email nebo osobně

Detaily o pracovním místě:
Firma: Wendell electronics, a.s.
Okres Lanškroun
Pracovní pozice OPERÁTOR/KA VÝROBY, DĚLNÍK/NICE V ELEKTROTECHNICE - TŘÍSMĚNNÝ PROVOZ
Směnnost práce Třísměnný provoz
Nástup do práce od: IHNED
Nabízená mzda: 21 000 Kč/měsíc
Nabídka přidána: 12. 11. 2021
Odpovědět na inzerát    8 lidí si již prohlédlo tuto nabídku práce.
Lanškroun - Nabídka práce v okolních lokalitách
Zaujala Vás nabídka práce na pozici OPERÁTOR/KA VÝROBY, DĚLNÍK/NICE V ELEKTROTECHNICE - TŘÍSMĚNNÝ PROVOZ ve městě Lanškroun? Pošlete svůj životopis firmě Wendell electronics, a.s. ještě dnes.
Lanškroun - nejbližší úřady práce