Operátor ve výrobě - montáž autosedaček
Královéhradecký kraj, Královéhradecký kraj, Královéhradecký kraj

POPIS POZICE:
HLEDÁME OPERÁTORY na montáž autosedaček.

Pro našeho klienta společnost působící v oblasti automobilového průmyslu, hledáme fyzicky zdatné OPERÁTORY.

Práce na montážní lince v 18-ti směnném provozu (6:00-14:00, 14:00-22:00, 22:00-6:00)

Nástup možný IHNED

BENEFITY:
BENEFITY:

- nástupní mzda až 27.000Kč
- po zapracování až 34.000Kč
- osobní ohodnocení
- příplatek 3000Kč za 18ti směnný režim
- příplatek za docházku: 250kč/týden
- příplatek za docházku: 2000Kč/měsíc
- příplatek za odpolední směnu: 10kč/hod
- příplatek za noční směnu: 25kč/hod
- placené přesčasy
- stravenky 70kč/den
- týden dovolené navíc
- ubytování zdarma

POŽADAVKY:
POŽADUJEME:

- manuální zručnost
- fyzickou zdatnost
- dobrý zdravotní stav
- ochotu pracovat na směny
- nástup možný IHNED