• Směnnost
    Nepřetržitý provoz
  • Min. požadované vzdělání:
    Střední odborné (vyučen)
  • Počet pracovních míst:
    3

  • Pracovněprávní vztah:
    Pracovní poměr - plný úvazek
  • Vhodnost pracovního místa pro typy zaměstnanců:
    Absolventy
    Zdravé osoby
  • Nabízené výhody k volnému místu:
    Naturální výhody

    Dovolená navíc

    Jiné výhody (bonusy,připojištění, příspěvky na stravu a čištění prac.oblečení...)

  • Nabízená mzda:
    33 000 - 36 000 Kč/měsíc
operátor/ka obrábění
Cítoliby

místo výkonu práce:Průmyslová č.p. 386, Louny
Co Vám můžeme nabídnout?
nástup možný dle dohody a pracovní poměr na dobu určitou
práce ve směnném nepřetržitém provozu (12hod. směny)
podporu nadřízených a zkušených spolupracovníků při zaučování
5 týdnů dovolené
pracoviště v Průmyslové zóně Louny
Co od Vás očekáváme? Jaké znalosti hledáme?
mít chuť pracovat ve směnném nepřetržitém provozu (práce na 12hodinové směny: 2 dny volno, 2 dny ranní, 2 dny volno, 2 dny noční - takto opakující se cyklus)
střední odborné vzdělání (vyučen) technického směru (vhodné pro absolventy)
technické znalosti v oblasti obrábění a základní znalosti práce s PC
schopnost učit se novým postupům, obsluhovat moderní technické zařízení
samostatný přístup a odpovědnost, manuální zručnost, smysl pro detail a pečlivost
Co budete dělat? Za co budete odpovědný/á?
obsluhovat automatické a poloautomatické stroje (obsluha CNC strojů obráběcí linky dle pracovních postupů a v souladu s požadavky na dodržování kvality dle požadavků integrovaného systému jakosti)
odpovídat za kvalitu výrobku
pracovat v týmu
příspěvek na penzijní připojištění
příspěvek na čištění pracovního oblečení
příspěvek na stravu + stravenkový paušál
půlroční bonus dle firemních pravidel
bonus za doporučení nového zaměstnance
bonusový systém E-Cafeterie (Edenred)
odměny a příspěvky u příležitosti životních a pracovních výročí a událostí
firemní akce pro zaměstnance bonusy pro dárce krve
věrností bonusy za odpracované roky ve firmě
čisté prostředí
kontakt:tel.: 415626511, 415626526, e-mail: prace@fkc.cz

Detaily o pracovním místě:
Firma: FUJIKOKI CZECH s.r.o.
Okres Cítoliby
Pracovní pozice operátor/ka obrábění
Směnnost práce Nepřetržitý provoz
Nástup do práce od: IHNED
Nabízená mzda: 33 000 - 36 000 Kč/měsíc
Nabídka přidána: 28. 7. 2022
Odpovědět na inzerát    72 lidí si již prohlédlo tuto nabídku práce.
Cítoliby - Nabídka práce v okolních lokalitách
Zaujala Vás nabídka práce na pozici operátor/ka obrábění ve městě Cítoliby? Pošlete svůj životopis firmě FUJIKOKI CZECH s.r.o. ještě dnes.