Operátor/ka na třídícím zařízení
Chlumčany u Přeštic, Chlumčany, Chlumčany

Náplň práce

  • práce u plně automatizované linky
  • kontrola hotového výrobku - posuzují se vady na povrchu výrobku, rozdíly odstínů, mechanické poškození
  • nepřetržitý provoz (po až pá: 7-15; 15-23; 23-7 plus občasný víkend so až ne: 7-19; 19-7)
Váš profil
  • manuální zručnost a spolehlivost
  • vhodné i pro absolventy
  • ochota pracovat v nepřetržitém provozu
  • práce vhodná zejména pro ženy
Naše nabídka
  • zázemí stabilní společnosti
  • celková hrubá nástupní mzda 25.000,- Kč/měsíc (po zaučení 27.000,-)
  • možnost kariérního růstu
  • 5 týdnů dovolené, 13tý plat
  • dotované závodní stravování (36 Kč/jídlo) - strava zajištěna na všech směnách
  • příplatky za směnnost nad rámec zákona
  • zaměstnanecké slevy na firemní výrobky
  • výhodné mobilní tarify i pro rodinné příslušníky zaměstnance
  • další benefity (např. příspěvek na penzijní a životní pojištění, příspěvek na rekreaci, atd.)

Požadavky na uchazeče

Odměny a benefity

Detaily o pracovním místě:
Firma: Trenkwalder Česká Republika
Okres Chlumčany
Odvětví práce Výroba a průmysl
Pracovní pozice Operátor/ka na třídícím zařízení
Nástup do práce od: IHNED
Nabízená mzda: neuvedeno
Nabídka přidána: 27. 11. 2021
Odpovědět na inzerát    5 lidí si již prohlédlo tuto nabídku práce.
Chlumčany - Nabídka práce v okolních lokalitách
Zaujala Vás nabídka práce na pozici Operátor/ka na třídícím zařízení ve městě Chlumčany? Pošlete svůj životopis firmě Trenkwalder Česká Republika ještě dnes.
Chlumčany - nejbližší úřady práce