Operátor CNC – super mzda - 25 000 - 32 000,- Kč
Pelhřimov, Pelhřimov

Pro výrobní podnik vyrábějící technologie se sídlem v PELHŘIMOVĚ aktuálně přijmeme pracovníky na pozici: OPERÁTOR CNC

NÁPLŇ PRÁCE

• zpracovávání plechů a plechových dílů dle zakázek

• obsluhování plně automatizovaných lisů značky TRUMPF

• osazování strojů ohraňovacími nebo děrovacími nástroji

Nabídka: • základní mzda 25 000 - 32 000,- Kč

• odměny 0 - 1000,- Kč za výkon

• stravenky v hodnotě 85,- Kč/den nebo závodní stravování

• roční bonus za 100% docházku až 12 000,- Kč

• 5 týdnů dovolené

• příplatky za směnnost nad rámec zákona

• příspěvek na penzijní připojištění

• volnočasové benefity (permanentky do bazénu, fitness centra, masáže, sauna, solárium atd.)

Požadavky: • minimálně SOU (výuční list)

• dobrou orientaci v technické dokumentaci a zkušenost s měřidly

• základní znalost práce s počítačem

• flexibilitu - práce v třísměnném provozu