OPERATIVNÍ NÁKUPČÍ | MZDA DLE ZKUŠENOSTÍ
Kraj Vysočina, Třebíč

POPIS POZICE:
Nakupujete rád/a? Co takhle operativní nákup ve výrobní společnosti? Denní využití německého jazyka, nové kanceláře, láká Vás to?

Do nově vybudovaných kanceláří hledáme kolegu/kolegyni na pozici OPERATIVNÍHO NÁKUPČÍHO:
* Práce v SAPU
* Komunikace s dodavateli, koordinace cen, tvorba smluv
* Reportování vedení
* Zpracování administrativy (faktury a další)

Zaujala Vás pracovní příležitost? Zašlete nám Váš životopis a přidejte se k nám! :)

BENEFITY:
* 13. mzda
* 5 týdnů dovolené
* Flexibilní pracovní dobu, homeoffice
* Sick days
* Příspěvek na stravování

POŽADAVKY:
* SŠ/VŠ ekonomického zaměření
* NJ na úrovni B2 nutností!
* Znalost SAPU nutností!
* Zkušenosti na obdobné pozici

Detaily o pracovním místě:
Firma: Grafton Recruitment
Okres Třebíč
Pracovní pozice OPERATIVNÍ NÁKUPČÍ | MZDA DLE ZKUŠENOSTÍ
Směnnost práce fulltime
Nástup do práce od: IHNED
Nabízená mzda: 45 000 Kč - 60 000 Kč za měsíc
Nabídka přidána: 12. 5. 2022
Odpovědět na inzerát    36 lidí si již prohlédlo tuto nabídku práce.
Třebíč - Nabídka práce v okolních lokalitách
Zaujala Vás nabídka práce na pozici OPERATIVNÍ NÁKUPČÍ | MZDA DLE ZKUŠENOSTÍ ve městě Třebíč? Pošlete svůj životopis firmě Grafton Recruitment ještě dnes.