Obsluha výrobní linky s ubytováním zdarma
Brankovice

Náplň práce

Do zahraniční výrobní společnosti hledáme zaměstnance na obsluhu automatizovaných linek.
Náplň práce:
- obsluha linek
- zásobování linek vstupním materiálem
- mezioperační kontrola
- odebíraní výrobků z linek
- manipulace s výrobky
Pracujeme buď na 12hodinové směny ranní a noční v nepřetržitém provozu - dlouhý a krátký týden nebo na 8hodinové směny ranní a odpolední, případně i noční. Požadujeme čistý trestní rejstřík.

Zaujala Vás naše nabídka? Pak nás kontaktujte:
Human-Res s.r.o.
Andrea Jemelková
M: +420 602 645 294
E: jemelkova@optima-recruit.cz

Benefity

Nabízíme :
- nástupní mzda 26000,-
- příplatky za noční 10%+20 Kč na hodinu
- příplatky za víkendy, přesčasy, svátky
- dovolená 22 dnů za rok
- stravenkový paušál 80 Kč na směnu
- placené náklady na dojíždění (buď musíte mít bydliště blízko na dojíždění nebo auto, abyste mohli dojíždět z Uherského Hradiště, kde vám poskytneme ubytování zdarma)
- lokalita pracoviště - Brankovice okres Vyškov

Předpoklady

Schopnost pracoval na směny (buď 12hodinové ranní a noční nebo 8hodinové ranní a odpolední, možné jsou i noční).

Specializace

jakýkoliv

Nabízená mzda

Příplatky za noční, víkendy, svátky. Dovolená 22 dnů za rok. Stravenkový paušál 80 Kč na směnu.

Informace o náboru

Prosím reagujte přímo na tento kontakt:

Detaily o pracovním místě:
Firma: OPTIMA RECRUITMENT EUROPE, s.r.o.
Okres Brankovice
Odvětví práce Operátor ve výrobě
Pracovní pozice Obsluha výrobní linky s ubytováním zdarma
Směnnost práce plný úvazek
Nabízená mzda: Příplatky za noční, víkendy, svátky. Dovolená 22 dnů za rok. Stravenkový paušál 80 Kč na směnu.
Nabídka přidána: 11. 9. 2022
Odpovědět na inzerát    148 lidí si již prohlédlo tuto nabídku práce.
Brankovice - Nabídka práce v okolních lokalitách
Zaujala Vás nabídka práce na pozici Obsluha výrobní linky s ubytováním zdarma ve městě Brankovice? Pošlete svůj životopis firmě OPTIMA RECRUITMENT EUROPE, s.r.o. ještě dnes.
Pokud hledáte další podobné nabídky práce, podívejte se na aktuální pracovní místa Brankovice - Operátor ve výrobě