Obsluha v zařízeních rychlého občerstvení
Litoměřice

Pracovní náplň: Prodej hotových jídel, jídel denní nabídky, nápojů atd.
Jsme chráněná dílna
Požadujeme: Osoba invalidní nebo zdravotně znevýhodněná, příjemné vystupovaní, schopnost komunikovat se zákazníky, ochotu učit se pracovat s pokladním systémem. Praxe není nutná, zaměstnanec bude zaškolen.
Je možné přijmout i osobu ve 3. stupni ID, podmínkou je stabilní chůze bez kompenzačních pomůcek.
V době prázdnin nabízíme možnost krátkodobého pracovního poměru ("brigády") i pro pracovníky bez zdravotního omezení.
Způsob prvního kontaktu:
- e-mailem
- telefonicky od 7.00-16.00 hod.