Obsluha ohraňovacího stroje - Krupka - NÁSTUP DO KMENE SPOLEČNOSTI

Ústecký, Krupka

Do stabilní výrobní firmy v Krupce hledáme zkušené operátory na ohraňovací stroj ( ohýbání plechů ).

POPIS POZICE:
  • Práce na ohraňovacím stroji / ohýbání plechů ve 3-směnném provozu
  • Vstupní a výstupní kontrola materiálu (nerez a hliník)
  • Reklamace poškozených dílů a jejich fotodokumentace
  • Ohraněné plechy v požadovaném termínu a dané kvalitě

PROFIL KANDIDÁTA:
  • Zkušenosti na obdobné pozici podmínkou - ohýbání plechů
  • Ochotu pracovat ve směnném provozu
  • Nadšení pro oblast výroby a zálibu v organizaci práce
  • Schopnost věci skutečně dotáhnout ke zdárnému cíli
  • Touhu podpořit další rozvoj v této části výroby
  • Znalost práce na PC a čtení technické dokumentace
  • Manuální zručnost

NABÍZÍME:
  • 26 dní dovolené, roční bonus až 50% z hrubé měsíční mzdy, měsíční prémie a další benefity, např. příspěvek na stravování, dopravu a Penzijní fond
  • Nad rámec zákoníku práce: Příplatek za práci v noci: 20% z průměrného hodinového výdělku a příplatek za práci v sobotu a v neděli: 25% z průměrného hodinového výdělku
  • Bonusy za loajalitu a kulatá výročí narozenin
  • Motivující finanční ohodnocení
  • Zázemí silné mezinárodní společnosti
  • Moderní, čisté a příjemné pracovní prostředí
  • Stabilní práci v prosperující a rozšiřující se společnosti
  • Kvalitní zaškolení

Detaily o pracovním místě:
Firma: MANPOWER
Lokalita: Krupka
Odvětví práce: Manuální práce
Pracovní pozice: Obsluha ohraňovacího stroje - Krupka - NÁSTUP DO KMENE SPOLEČNOSTI
Nástup do práce od: IHNED
Nabízená mzda: neuvedeno
Nabídka přidána: 24. 4. 2024
Odpovědět na inzerát    8 lidí si již prohlédlo tuto nabídku práce.
  Přidejte se bezplatně k 84 026 uživatelům.
  • Proč hledat práci na HitPrace.cz?
    Chci se registrovat
    Můžete vybírat z nabídky úřadů práce, dalších portálů práce, agentur i zaměstnavatelů
Krupka - Nabídka práce v okolních lokalitách
Zaujala Vás nabídka práce na pozici Obsluha ohraňovacího stroje - Krupka - NÁSTUP DO KMENE SPOLEČNOSTI ve městě Krupka? Pošlete svůj životopis firmě MANPOWER ještě dnes.
Pokud hledáte další podobné nabídky práce, podívejte se na aktuální pracovní místa Krupka - Manuální práce