• Směnnost
    Jednosměnný provoz
  • Min. požadované vzdělání:
    Nižší střední odborné
  • Počet pracovních míst:
    2

  • Pracovněprávní vztah:
    Pracovní poměr - plný úvazek
  • Vhodnost pracovního místa pro typy zaměstnanců:
    Zdravé osoby
  • Nabízené výhody k volnému místu:
    Podnikové stravování (Stravování zdarma)

    Jiné výhody (sleva na firemní výrobky)

  • Nabízená mzda:
    24 000 - 26 000 Kč/měsíc
Obsluha firemní kantýny
Kostelec

Osobní schůzku je předem telefonicky domluvit. Nechodit na uvedenou adresu místa výkonu práce. Příjem nových zaměstnanců probíhá na adrese: Plzeň, Libušínská 78.
Přijmeme šikovného pracovníka/pracovnici k obsluze firemní kantýny.
Náplň práce: příprava a prodej snídaní, ohřev obědů a výdej, prodej doplňkového sortimentu. Pracovní doba od 6:00- 14:30 hod., práce na HPP, možno i brigádně.
Požadavky: zdravotní průkaz, zkušenost s výdejem jídel, příjemné vystupování, zručnost, výpis z RT.

Detaily o pracovním místě:
Firma: Plzeňské stravování s.r.o.
Okres Kostelec
Pracovní pozice Obsluha firemní kantýny
Směnnost práce Jednosměnný provoz
Nástup do práce od: IHNED
Nabízená mzda: 24 000 - 26 000 Kč/měsíc
Nabídka přidána: 12. 6. 2022
Odpovědět na inzerát    183 lidí si již prohlédlo tuto nabídku práce.
Kostelec - Nabídka práce v okolních lokalitách
Zaujala Vás nabídka práce na pozici Obsluha firemní kantýny ve městě Kostelec? Pošlete svůj životopis firmě Plzeňské stravování s.r.o. ještě dnes.