OBSLUHA CNC STROJŮ | 38 000 Kč
Jihočeský kraj

POPIS POZICE:
Hledáme posilu do týmu na pozici Obsluhy CNC strojů. Co pro tuhle práci budeš určitě potřebovat? Zkušenosti s CNCčkem se ti budou hodit, velmi důležité ale bude, aby ses vyznal/a v technické dokumentaci.

Kýveš hlavou, že ano? Pak tě trošku také navnadíme, co budeš ve své nové práci dělat!

Na starosti budeš mít:
- kompletní obsluhu CNC strojů
- nastavení parametrů stroje a nástrojů

Více si řekneme, až nám pošleš tvůj životopis.

BENEFITY:
- 13. a 14. mzda
- Týden dovolené navíc
- Pravidelné bonusy ke mzdě
- Příspěvek na penzijní nebo životní pojištění
- Dotované stravování
- Příspěvek na dopravu
- Odměny za docházku

POŽADAVKY:
- SŠ vzdělání strojního či technického směru
- Praxe v oboru výhodou
- Znalost technické dokumentace
- Základy CNC programování
- Ochota pracovat v třísměnném provozu

Detaily o pracovním místě:
Firma: Grafton Recruitment
Okres Jihočeský kraj
Pracovní pozice OBSLUHA CNC STROJŮ | 38 000 Kč
Směnnost práce fulltime
Nástup do práce od: IHNED
Nabízená mzda: neuvedeno
Nabídka přidána: 1. 10. 2021
Odpovědět na inzerát    Buďte první, kdo se na danou nabídku práce přihlásí!
Jihočeský kraj - Nabídka práce v okolních lokalitách
Zaujala Vás nabídka práce na pozici OBSLUHA CNC STROJŮ | 38 000 Kč ve městě Jihočeský kraj? Pošlete svůj životopis firmě Grafton Recruitment ještě dnes.
Jihočeský kraj - nejbližší úřady práce