Obsluha CNC - ranní a odpolední směna
Jihomoravský kraj

Náplň práce

Česká firma, která je nejvýznamnější výrobce z nekovových materiálů v republice, dodávající své výrobky jak po celé EU, tak i do zámoří, hledá právě Vás!
-Kusová výroba na moderním CNC stroji, -Kontrola kvality provedené práce v rámci stanovených tolerancí.

Požadujeme

-Vzdělání se zaměřením na obrábění kovů,
-Chcete se naučit něco nového a zdokonalit své schopnosti,
-Jste manuálně zručný,
-Dáte si na svojí práci záležet.

Nabízíme

-5 týdnů dovolené,
-Pracovní dobu od 6:00-14:00, 14:00-22:00,
-Odměny za docházku,
-Pracovní dobu 37,5 hodiny týdně,
-Zvýhodněný telefonní a datový tarif i pro rodinu,
-Příspěvek zaměstnavatele na penzijní pojištění,
-Příspěvek zaměstnavatele na pojištění odpovědnosti,
-Odměny při životních a pracovních výročích,
-Akce pro zaměstnance,
-Závodní stravování.

Detaily o pracovním místě:
Firma: ManpowerGroup s.r.o.
Okres Jihomoravský kraj
Pracovní pozice Obsluha CNC - ranní a odpolední směna
Směnnost práce Plný úvazek
Nástup do práce od: IHNED
Nabízená mzda: neuvedeno
Nabídka přidána: 20. 12. 2021
Odpovědět na inzerát    6 lidí si již prohlédlo tuto nabídku práce.
Jihomoravský kraj - Nabídka práce v okolních lokalitách
Zaujala Vás nabídka práce na pozici Obsluha CNC - ranní a odpolední směna ve městě Jihomoravský kraj? Pošlete svůj životopis firmě ManpowerGroup s.r.o. ještě dnes.
Jihomoravský kraj - nejbližší úřady práce