Obsluha CNC - Německo (M/Ž)

Německo

Nabídka:

Požadavky: Pro našeho významného německého klienta výrobní společnosti s více než 30 000 zaměstnanci po celém světe hledáme pro jeho výrobní závod v regionu Zwickau vhodné uchazeče do moderního výrobního závodu.

Požadujeme

   •  Znalost hydraulických, pneumatických a elektronických mechanismů

   •  Základní znalosti PLC řízení a CNC programů VÝHODOU

   •  Komunikativní němčina (minimálně A2)

   •  Ochota pracovat ve směnném provozu

   •  Samostatnost a spolehlivost

Nabídka

   •  Pracovní smlouvu na dobu neurčitou přímo u německého zaměstnavatele

   •  30 dní dovolené + 6 sick days

   •  Atraktivní bonusový a prémiový systém (docházka, kvalita práce)

   •  Možnost dalšího kariérního postupu

   •  Zajímavé zaměstnanecké slevy

   •  Vyplácení měsíčního kompenzačního bonusu ve výši 125 EUR netto

   •  Příspěvek na penzijní připojištění

   •  Karta výhod Edenred City s měsíčním kreditem až 50 EU

Pracovní náplň

   •  Údržba, opravy a optimalizace systémů ve výrobním procesu (znalost systému Siemens S7 výhodou )

   •  Zajištění efektivního a spolehlivého chodu výrobních systémů

   •  Analýza závad a jejich případné odstranění

Podpoříme Vás ve všech administrativních záležitostech, jako je například registrace u zdravotní pojišťovny, žádost o daňové identifikační číslo apod.

Pomůžeme Vám s hledáním bydlení.

Doprovodíme Vás na osobní pohovor a po celou dobu zkušební lhůty s Vámi zůstáváme v kontaktu.

Detaily o pracovním místě:
Firma: SIMIX GROUP
Lokalita: Práce v Německu
Pracovní pozice: Obsluha CNC - Německo (M/Ž)
Nástup do práce od: IHNED
Nabízená mzda: neuvedeno
Nabídka přidána: 15. 4. 2024
Odpovědět na inzerát    14 lidí si již prohlédlo tuto nabídku práce.
  Přidejte se bezplatně k 84 026 uživatelům.
  • Jak Vám pomůžeme při hledání práce a pro profesní růst?
    Jdu do toho!
    Inzeráty z portálů práce, agentur, zaměstnavatelů i úřadů práce na jednom místě
    Přístup do Akademie HitPráce s videi pro Váš profesní růst