!! Obsluha CNC frézy, soustruhu - UBYTOVÁNÍ ZABEZPEČENÉ (Uherské Hradiště) !!
Uherské Hradiště

Náplň práce:

  • práce ve tří směnném provozu
  • obsluha CNC frézy/soustruhu, práce na konvenčních frézách
  • využívání nejnovějších technologií – dvou až tříosé stroje s řídícími systémy Heidenhain, Siemens, nebo Fanuc
  • výměna obrobků ve stroji a opětovné spuštění stroje v prac. cyklu, kontrola obrobených rozměrů, výměna nástrojů

Požadujeme:

  • vyučen/a v oboru soustružník, frézař, nebo obráběč kovů – velkou výhodou, ale ne podmínkou
  • alespoň minimální praxe jako obsluha CNC
  • schopnost čtení výkresové dokumentace
  • preciznost, zodpovědnost, samostatnost
  • fyzická zdatnost, manuální zručnost

Nabízíme:

  • práce ve stabilní společnosti na hlavní pracovní poměr na dobu neurčitou
  • příspěvek na stravu 43 Kč/7,5 hod
  • příspěvek na dopravu, nebo ubytování
  •  místo výkonu práce Uherské Hradiště
  • výhodné platové podmínky 127 Kč/hod
  • docházkový bonus 600 Kč/měsíc
  •  nástup možný IHNED

Detaily o pracovním místě:
Firma: Amikov, s.r.o.
Okres Uherské Hradiště
Odvětví práce Manuální práce
Pracovní pozice !! Obsluha CNC frézy, soustruhu - UBYTOVÁNÍ ZABEZPEČENÉ (Uherské Hradiště) !!
Nástup do práce od: IHNED
Nabízená mzda: 127 EUR/hod.
Nabídka přidána: 2. 11. 2021
Odpovědět na inzerát    Buďte první, kdo se na danou nabídku práce přihlásí!
Uherské Hradiště - Nabídka práce v okolních lokalitách
Zaujala Vás nabídka práce na pozici !! Obsluha CNC frézy, soustruhu - UBYTOVÁNÍ ZABEZPEČENÉ (Uherské Hradiště) !! ve městě Uherské Hradiště? Pošlete svůj životopis firmě Amikov, s.r.o. ještě dnes.
Pokud hledáte další podobné nabídky práce, podívejte se na aktuální pracovní místa Uherské Hradiště - Manuální práce
Uherské Hradiště - nejbližší úřady práce