Obráběč kovů
Roztoky

Náplň práce: dle schopností a znalostí práce v oblasti obrábění kovů (CNC stroje, broušení, soustružení, frézování ruční úprava apod)
Požadujeme: výhodou je vzdělání technického či strojírenského zaměření – nikoli podmínkou ( obráběč kovů, soustružník, frézař, brusič, mechanik, strojní zámečník, opravář zem. Strojů apod)
Nabízíme: pracovní poměr na HPP, mzda dohodou+příplatky za odvedenou práci, práce v jednosměnném provozu, příspěvek na stravování, možnost jazykových kurzů, zvýhodněné volání pro zaměstnance, ubytování, nástup možný ihned

Zkuste i další nabídky práce v okolí:
Detaily o pracovním místě:
Firma: PERMON s.r.o.
Okres Roztoky
Odvětví práce
Pracovní pozice Obráběč kovů
Směnnost práce Jednosměnný provoz
Nástup do práce od: IHNED
Nabízená mzda: 17 000 Kč - 25 000 Kč Kč/měsíc
Nabídka přidána: 3. 1. 2021
Pracovní pozice aktivní

Kontaktovat zaměstnavatele

PERMON s.r.o.
PERMON s.r.o., Roztoky, /
  • Kontaktní osoba: Michaela Lehoučková
  • Telefon: 605057685
  • E-mail: personalni@permon.cz
Zajímavé nabídky práce v okolí:
Roztoky - Nabídka práce v okolních lokalitách
Zaujala Vás nabídka práce na pozici Obráběč kovů ve městě Roztoky? Pošlete svůj životopis firmě PERMON s.r.o. ještě dnes.
Podívejte se i na další nabídky práce:
Roztoky - nejbližší úřady práce