Obráběč- Brusič CNC Přerov
Olomoucký kraj, Přerov

POPIS POZICE:
Do strojírenské firmy hledáme
OBRÁBĚČE- BRUSIČE CNC brusky

Profese obráběč kovů – seřizovač a obsluha - obsluha a seřizování CNC brusky dle technické dokumentace, měření a kontrola obráběného dílu speciálními i konvenčními měřidly
Stroje, na kterých brousíme jsou vodorovné i rovinné brusky.

Nástup dle vzájemné domluvy, a smlouva dlouhodobána HPP.

BENEFITY:
Mzda nástupní
- 160,- Kč/h
- příplatky za výkon v rozmezí 2-4000 Kč
- příspěvek na stravné
- dovolená 25 dní/rok
-veškeré zákonné příplatky
- 13.plat
- motivační bonusy
- školení
- penzijko 800 Kč/měs.

POŽADAVKY:
- hledaná profese ideálně obráběč , seřizovač
- SOU či SŠ
- čtení výkresů
- znalosti měření měřidly
- praxe alespoň nějaká

Detaily o pracovním místě:
Firma: Grafton Recruitment
Okres Přerov
Pracovní pozice Obráběč- Brusič CNC Přerov
Směnnost práce fulltime
Nástup do práce od: IHNED
Nabízená mzda: 28 000 Kč - 32 000 Kč za měsíc
Nabídka přidána: 4. 1. 2022
Odpovědět na inzerát    47 lidí si již prohlédlo tuto nabídku práce.
Přerov - Nabídka práce v okolních lokalitách
Zaujala Vás nabídka práce na pozici Obráběč- Brusič CNC Přerov ve městě Přerov? Pošlete svůj životopis firmě Grafton Recruitment ještě dnes.