Welcome to the Jungle - Kariérní průvodce

Oblastní ředitel/ka pro České Budějovice

České Budějovice

Popis pozice
V současné době hledáme vhodného kandidáta či vhodnou kandidátku na pozici:

Jste člověk, který má drive?

Je pro Vás obchod typem sportovní disciplíny, ve které umíte vyhrávat?

Máte zkušenost s vedením týmu – jste leader, ale i týmový hráč?

Pokud ano, pak možná hledáme právě Vás!

Jak to v UNIQA funguje?

Jsme přátelský, spolupracující tým otevřený novým výzvám. Spojuje nás pro-obchodní myšlení a orientace na výsledek. Důvěřujeme a pomáháme si navzájem.

Jaká práce Vás čeká?

* postaráte se, aby Vám svěřená oblast dosahovala nastavených obchodních cílů a ekonomických ukazatelů
* budete se podílet na tvorbě obchodní a personální strategie
* povedete svůj tým (3 obchodní skupiny a cca 30 obchodníků) – budete podávat zpětné vazby, vést porady, motivovat, podporovat
* budete zodpovídat za nábor nováčků, jejich adaptaci a následný rozvoj

Co od Vás očekáváme?

* minimálně středoškolské vzdělání s maturitou
* zkušenost s budováním a vedením týmů
* zkušenosti z finančního sektoru jsou výhodou
* nejste pouze lídrem, ale i týmovým hráčem
* dokážete motivovat, vést a využít potenciál svého týmu
* jste komunikativní a pozitivně naladěný
* zajímají Vás potřeby týmu
* hledáte řešení tam, kde ho ostatní nevidí

Co Vám můžeme nabídnout?

* stabilní, profesionální a podporující tým oblastního ředitelství
* motivující finanční ohodnocení, které sami ovlivníte svým výkonem (fixní mzda + měsíční variabilní složka + kvartální a roční bonusy)
* služební telefon a notebook
* služební automobil
* flexibilitu v plánování pracovní doby
* komplexní bezplatný systém vzdělávání a tréninků, který podpoří nejen vaše manažerské dovednosti, ale i profesní rozvoj
* nejrůznější motivační akce
* celou řadu atraktivních firemních benefitů (Stravenkový paušál, možnost vybrat si jeden ze dvou benefitů: 1) systém Cafeterie, 2) plně hrazená MULTISPORT karta. Příspěvek na výuku AJ, příspěvek na energie, firemní akce, pitný režim na pracovišti, příspěvek na penzijní připojištění, benefit pro nastávající rodiče, příspěvek při dlouhodobé nemoci, odměna za loajalitu atd.)
* "po práci legraci" – na teambuildingu, sportovní akci nebo třeba vánočním večírku

Zaujala Vás naše nabídka?
Těšíme se na Váš profesní životopis.

## Benefits
- Bonusy/prémie
- Mobilní telefon
- Sleva na firemní výrobky/služby
- Notebook
- Příspěvek na penzijní/životní připojištění
- Flexibilní začátek/konec pracovní doby
- Stravenky/příspěvek na stravování
- Dovolená 5 týdnů
- Kafetérie
- Občerstvení na pracovišti
- Příspěvek na sport/kulturu/volný čas
- Příspěvek na vzdělání
- Zdravotní volno/sickdays
- Firemní akce
- Práce převážně z domova

Detaily o pracovním místě:
Firma: UNIQA interka
Lokalita: České Budějovice
Pracovní pozice: Oblastní ředitel/ka pro České Budějovice
Směnnost práce FULL_TIME
Nástup do práce od: IHNED
Nabízená mzda: neuvedeno
Nabídka přidána: 13. 2. 2024
Odpovědět na inzerát    80 lidí si již prohlédlo tuto nabídku práce.
  Přidejte se bezplatně k 84 026 uživatelům.
  • Proč hledat práci na HitPrace.cz?
    Chci se registrovat
    Můžete vybírat z nabídky úřadů práce, dalších portálů práce, agentur i zaměstnavatelů
České Budějovice - Nabídka práce v okolních lokalitách
Zaujala Vás nabídka práce na pozici Oblastní ředitel/ka pro České Budějovice ve městě České Budějovice? Pošlete svůj životopis firmě UNIQA interka ještě dnes.