Obchodník se zemědělskými komoditami

Kraj Vysočina

Náplň práce

  • obchod s AGRO komoditami (nákup od zemědělců a následný prodej koncovým zákazníkům)
  • získávání nových zákazníků, péče o stávající zákazníky
  • aktivní účast na zemědělských výstavách
  • tvorba cen
  • zajištěni logistiky
  • reporting o prodeji
  • hledání nových obchodních příležitostí v oblasti
  • lokalita: Vysočina/Českobudějovicko/Jižní Morava
Váš profil
  • VŠ/SŠ vzdělání, zájem o obor zemědělství
  • velmi dobré komunikační schopnosti
  • komunikativní znalost německého anebo anglického jazyka
  • obchodní myšlení, aktivní přístup
  • časová flexibilita
  • ochota cestovat, samostatnost, zodpovědnost, vysoké pracovní nasazení, spolehlivost, loajalita
  • ŘP sk. B
Naše nabídka
  • 5 týdnů dovolené
  • motivující finanční ohodnocení - prémie na měsíční a roční bázi
  • firemní auto i k soukromým účelům
  • mobilní telefon, notebook
  • stravenky v hodnotě 110 Kč
  • možnost home office
  • produktová školení a vzdělávání

Požadavky na uchazeče

  • ŘP sk. B

Odměny a benefity

Detaily o pracovním místě:
Firma: Trenkwalder Česká Republika
Lokalita: Kraj Vysočina
Odvětví práce: Nákup
Pracovní pozice: Obchodník se zemědělskými komoditami
Nástup do práce od: IHNED
Nabízená mzda: neuvedeno
Nabídka přidána: 11. 1. 2024
Odpovědět na inzerát    114 lidí si již prohlédlo tuto nabídku práce.
  Přidejte se bezplatně k 84 026 uživatelům.
  • Proč hledat práci na HitPrace.cz?
    Chci se registrovat
    Můžete vybírat z nabídky úřadů práce, dalších portálů práce, agentur i zaměstnavatelů
Kraj Vysočina - Nabídka práce v okolních lokalitách
Zaujala Vás nabídka práce na pozici Obchodník se zemědělskými komoditami ve městě Kraj Vysočina? Pošlete svůj životopis firmě Trenkwalder Česká Republika ještě dnes.