OBCHODNÍK PRO ABSOLVENTY - STROJAŘINA (od 40.000 Kč)
Pardubický kraj

Máte technický background? Anglický nebo německý jazyk pro Vás není překážkou?

Pak je tato pozice určena právě Vám!!

Významná společnost v průmyslovém oboru hledá novou pracovní posilu na pozici:

PRACOVNÍ NÁPLŇ

  • rozvíjení dlouhodobých vztahů se stávajícími zákazníky
  • akvizice nových zákazníků
  • technické poradenství
  • spolupráce při prezentaci společnosti
  • cestování za zákazníky a příprava plánů cest

CO POŽADUJEME?

  • SŠ/VŠ vzdělání
  • základní obchodní znalosti
  • technický background
  • středně pokročilá znalost anglického nebo německého jazyka
  • řidičský průkaz sk. B, ochotu cestovat v rámci ČR
  • komunikativnost, obchodní dovednosti, samostatnost

CO NABÍZÍME?

  • 13. plat
  • zázemí stabilní společnosti
  • služební automobil
  • notebook
  • mobil + neomezené volání
  • týden dovolené navíc
  • 2 dny sickdays
  • odborné školení a jazykové kurzy
  • teambuildingové akce
  • nástup možný IHNED (případně dle domluvy)
  • místo výkonu práce: dle místa bydliště

Detaily o pracovním místě:
Firma: AC Jobs, s.r.o.
Okres Pardubický kraj
Odvětví práce Obchod/Nákup/Logistika
Pracovní pozice OBCHODNÍK PRO ABSOLVENTY - STROJAŘINA (od 40.000 Kč)
Nástup do práce od: IHNED
Nabízená mzda: 40 000 Kč - 60 000 Kč měsíc
Nabídka přidána: 31. 5. 2022
Odpovědět na inzerát    11 lidí si již prohlédlo tuto nabídku práce.
Pardubický kraj - Nabídka práce v okolních lokalitách
Zaujala Vás nabídka práce na pozici OBCHODNÍK PRO ABSOLVENTY - STROJAŘINA (od 40.000 Kč) ve městě Pardubický kraj? Pošlete svůj životopis firmě AC Jobs, s.r.o. ještě dnes.
Pokud hledáte další podobné nabídky práce, podívejte se na aktuální pracovní místa Pardubický kraj - Obchod/Nákup/Logistika