OBCHODNÍ ZÁSTUPCE S IT SECURITY | služební vůz
Jihomoravský kraj

POPIS POZICE:
Jsi zkušený obchodník v oblasti IT security? Máš drive a baví tě oblast IT, sítí a bezpečnosti?

Přidej se k nám! Rosteme a hledáme nového parťáka do týmu.

Jsme menší česká společnost s unikátním produktem. Vyvíjíme vlastní software pro zabezpečení na síti. Našimi dalšími produkty jsou penetrační testy nebo konzultace ICT infrasktury. Typickým zákazníkem jsou střední a velké organizace po celé České republice. Kanceláře máme v Brně a dostaneš i služební auto pro soukromé účely.

BENEFITY:
* Služební auto pro soukromé účely
* Motivační finanční bonusy
* Flexibilní pracovní doba
* Možnost home office
* 5 týdnů dovolené
* Útulné kanceláře, nikoli open space
* Možnost aktivně se účastnit dalšího rozvoje velice úspěšné české firmy s unikátními produkty a službami
* Pravidelné teambuildingové aktivity

POŽADAVKY:
* SŠ nebo VŠ vzdělání
* 3 a více let zkušeností v obchodu s produktem IT security
* Orientace v oblasti IT - bezpečnost, sítě
* Obchodní drive
* ŘP sk. B - aktivní řidič

Detaily o pracovním místě:
Firma: Grafton Recruitment
Okres Jihomoravský kraj
Pracovní pozice OBCHODNÍ ZÁSTUPCE S IT SECURITY | služební vůz
Směnnost práce fulltime
Nástup do práce od: IHNED
Nabízená mzda: 60 000 Kč - 75 000 Kč za měsíc
Nabídka přidána: 18. 5. 2022
Odpovědět na inzerát    7 lidí si již prohlédlo tuto nabídku práce.
Jihomoravský kraj - Nabídka práce v okolních lokalitách
Zaujala Vás nabídka práce na pozici OBCHODNÍ ZÁSTUPCE S IT SECURITY | služební vůz ve městě Jihomoravský kraj? Pošlete svůj životopis firmě Grafton Recruitment ještě dnes.