Obchodní zástupce pro severní Čechy
Liberecký kraj, Liberec, Liberec

POPIS POZICE:
Pro mezinárodní společnost zabývající se návrhem a výrobou skladových systémů hledáme obchodního zástupce pro severní Čechy. Máte již zkušenosti na pozici obchodního zástupce a domluvíte se anglicky? Pokud ano, pošlete svůj životopis a přidejte se k nám.

Co Vás na této pozici čeká?

- tvoření analýz na základě potřeb zákazníka
- technické poradenství klientům
- projektový management zakázek
- udržování vztahů se stávajícími zákazníky a tvoření nových akvizic

BENEFITY:
- provize + bonusy až ve výši měsíční mzdy
- home office
- služební automobil
- notebook, mobilní telefon
- profesní vzdělávání
- denní využití anglického jazyka

POŽADAVKY:
- technické vzdělání nebo zkušenosti s technickým produktem
- zkušenosti na pozici obchodního zástupce/key account managera apod.
- výbornou znalost angličtiny - denní využití