Obchodní zástupce pro prodej průmyslových olejů a maziv - VČ
Hradec Králové, Hradec Králové

Pro zahraniční obchodní společnost, která se zabývá prodejem průmyslových maziv a olejů, hledáme vhodného kandidáta/ku na pozici Obchodní zástupce pro region Východní Čechy.

Náplň práce:

- převzetí stávající klientely, jedná se pouze o průmyslové podniky

- budování obchodních vztahů

- vyhledávání nových klientů

- tvorba cenových nabídek, objednávek, dohled nad průběhem zakázky

- správa databáze klientů z řad výrobních podniků

- prodejní akce

Nabídka: - práce na HPP

- odpovídající platové ohodnocení

- služební vůz, mobilní telefon, Notebook

- Homeoffice

- možnost profesního růstu

- školení, vzdělávání

Požadavky: - SŠ/VŠ vzdělání technického zaměření

- zkušenost s prodejem průmyslových olejů a maziv podmínkou

- samostatnost, obchodní myšlení

- bydliště v regionu Východních Čech

Poznámka: Pokud Vás naše nabídka zaujala, zašlete svůj životopis (nejlépe s fotografií) na email: dvorakova@maxijob.cz. Případné dotazy zodpovíme na tel. 776 669 412. Aktuální nabídku našich volných pozic naleznete na www.maxijob.cz