• Směnnost
    Jednosměnný provoz
  • Min. požadované vzdělání:
    ÚSO s maturitou (bez vyučení)
  • Počet pracovních míst:
    1

  • Pracovněprávní vztah:
    Pracovní poměr - plný úvazek
  • Vhodnost pracovního místa pro typy zaměstnanců:
    Zdravé osoby
  • Nabízené výhody k volnému místu:
    Podnikové stravování (stravenky)

    Jiné výhody (bonusy, zaškolení, služební telefon.)

  • Požadovaná dovednost:
    Práce s PC (perfektní znalost práce na PC)Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B
  • Nabízená mzda:
    24 000 - 25 000 Kč/měsíc
OBCHODNÍ REFERENT / OBCHODNÍ REFERENTKA
Náchod

Pracovní poměr na dobu neurčitou, jednosměnný provoz. Nástup možný ihned.

Náplň práce: zpracování zakázek na PC, objednávání zboží.

Požadavky: perfektní znalost práce na PC - MS Excel, znalost IS K2 výhodou, řidičský průkaz sk. B, znalost skladového účetnictví, znalost cizího jazyka výhodou.

Zaměstnavatel nabízí: zaškolení, služební telefon, stravenky, bonusy.

Kontakt: p. Petr Vlk tel:, 603 217 100, e-mail: petr.vlk@jopeco.cz (zaslání životopisu)

Detaily o pracovním místě:
Firma: JOPECO spol. s r.o.
Okres Náchod
Pracovní pozice OBCHODNÍ REFERENT / OBCHODNÍ REFERENTKA
Směnnost práce Jednosměnný provoz
Nástup do práce od: IHNED
Nabízená mzda: 24 000 - 25 000 Kč/měsíc
Nabídka přidána: 3. 9. 2021
Náchod - Nabídka práce v okolních lokalitách
Zaujala Vás nabídka práce na pozici OBCHODNÍ REFERENT / OBCHODNÍ REFERENTKA ve městě Náchod? Pošlete svůj životopis firmě JOPECO spol. s r.o. ještě dnes.
Náchod - nejbližší úřady práce