PODPORA OBCHODU (STAVEBNICTVÍ) - MOŽNOST I ZKRÁCENÉHO ÚVAZKU

Hlavní město Praha, Hlavní město Praha, Praha - centrum

Baví Vás oblast obchodu? Chcete být součástí společnosti, která je na vzestupu? Pak tato příležitost může být tou pravou šancí právě pro Vás! Náš klient, úspěšně rozjetý start-up, který podniká na českém trhu s jedinečným stavebním produktem hledá nového kolegu/kolegyni do svého týmu.

POPIS POZICE:

Vaše hlavní pracovní náplň bude spočívat v komunikaci s klienty prostřednictvím emailu či telefonu. Firma má ročně rozpracovaných stovky projektů, které je třeba dotáhnout od projekce k realizaci, což může trvat měsíce. Právě během tohoto období bude třeba udržovat kontakt s klienty, případně řešit případné změny v plánech a právě za toto budete zodpovědný/á. Vše bude probíhat v úzké spolupráci s obchodníky. Občas bude také potřeba, abyste zašli na stavbu a ujistili se, že vše probíhá v pořádku.

PROFIL KANDIDÁTA:

  • Vzdělání stavebního směru (SŠ, VŠ)

  • Zkušenost z obdobné pozice výhodou

  • Samostatnost, zodpovědnost, příjemné vystupování

NABÍZÍME:

  • HPP - smlouva na dobu neurčitou

  • Možnost i zkráceného úvazku

  • Možnost kariérního postupu

  • Kancelář přímo v centru Prahy - kousek od Náměstí Republiky

  • Home office

  • Flexibilní pracovní dobu

  • 5 týdnů dovolené

  • Notebook & mobilní telefon

  • Stravenky

  • A mnoho jiného.. :-)

Detaily o pracovním místě:
Firma: MANPOWER
Okres Praha - centrum
Odvětví práce Administrativa
Obchod
Stavebnictví
Pracovní pozice PODPORA OBCHODU (STAVEBNICTVÍ) - MOŽNOST I ZKRÁCENÉHO ÚVAZKU
Směnnost práce Plný úvazek
Nástup do práce od: IHNED
Nabízená mzda: neuvedeno
Nabídka přidána: 16. 7. 2019
Zaujala Vás nabídka práce na pozici PODPORA OBCHODU (STAVEBNICTVÍ) - MOŽNOST I ZKRÁCENÉHO ÚVAZKU ve městě Praha - centrum ? Pošlete svůj životopis firmě MANPOWER ještě dnes.
Pokud hledáte další podobné nabídky práce, podívejte se na aktuální pracovní místa Praha - centrum - Administrativa
Obchod