Obchodní manažer v IT

Třebíč

    Máte obchodního ducha a zkušenosti z oblasti IT? Do české IT společnosti s mezinárodním působením hledáme parťáka pro rozvoj byznysu. Aktivní AJ podmínkou (min. B2). Fixní plat + zajímavé provize, rozvoj v oblasti moderních technologií.

    CO BUDETE DĚLAT?
    Spravovat a budovat obchodní a partnerskou síť v oblasti moderního IT software (B2B)
    Jednat s partnery face to face nebo online
    Prezentovat inovativní software potenciálním partnerům
    Vyjednávat podmínky o provizní spolupráci s IT partnery
    Mít na starosti obchodní transformace a optimalizace procesů

    CO VÁM FIRMA NABÍZÍ?
    Dynamickou práci v úspěšné IT firmě
    Fix dle domluvy + zajímavé provize dle výsledků
    Pravidelný home office
    Firemní počítač a vybavení
    5 týdnů dovolené
    Sick days
    Pružnou pracovní dobu
    Příspěvky na kulturu a sport
    Možnost práce na HPP i ŽL
    Zvýhodněný mobilní tarif
    Podporu ve vzdělávání
    Občasné cestování
    Firemní akce
    Zázemí kanceláře: Region Třebíč / Praha / home office

    Detaily o pracovním místě:
    Firma: NOVÝ START, personální agentura s.r.o.
    Lokalita: Třebíč
    Pracovní pozice: Obchodní manažer v IT
    Nástup do práce od: IHNED
    Nabízená mzda: neuvedeno
    Nabídka přidána: 14. 3. 2024
    Odpovědět na inzerát    15 lidí si již prohlédlo tuto nabídku práce.
      Přidejte se bezplatně k 84 026 uživatelům.
    • Proč hledat práci na HitPrace.cz?
      Chci se registrovat
      Můžete vybírat z nabídky úřadů práce, dalších portálů práce, agentur i zaměstnavatelů
    Třebíč - Nabídka práce v okolních lokalitách
    Zaujala Vás nabídka práce na pozici Obchodní manažer v IT ve městě Třebíč? Pošlete svůj životopis firmě NOVÝ START, personální agentura s.r.o. ještě dnes.