Noční ostraha hotelů, nutný ŘP sk B - mzda až 130 Kč/hod, i pro OZP
Praha

Hledáme vhodné kandidáty na noční ostrahu Hotelů v Praze. Nutnost vlastnit řidičský průkaz sk. B – Přejíždí se mezi hotely!

Možnost uplatnění pro OZP

Náplň práce:
Noční ostraha
Pochůzková činnost

Požadujeme:
Čistý rejstřík trestu
Řidičský průkaz sk. B
Aktivní řidič
Spolehlivost a chuť do práce

Nabízíme:
Mzdu 130 Kč/hod
Práci v noci
Spolupráci na HPP
Možnost volby směn dle Vašich možností
Příspěvek na dopravu nebo na ubytovnu
Práci pro invalidní důchodce

Možnost získat certifikát strážného

Detaily o pracovním místě:
Firma: AVES PLUS, spol. s r.o.
Okres Praha
Odvětví práce Ostraha
Pracovní pozice Noční ostraha hotelů, nutný ŘP sk B - mzda až 130 Kč/hod, i pro OZP
Nástup do práce od: IHNED
Nabízená mzda: 130-140 Kč/hod.
Nabídka přidána: 2. 11. 2021
Odpovědět na inzerát    Buďte první, kdo se na danou nabídku práce přihlásí!
Praha - Nabídka práce v okolních lokalitách
Zaujala Vás nabídka práce na pozici Noční ostraha hotelů, nutný ŘP sk B - mzda až 130 Kč/hod, i pro OZP ve městě Praha? Pošlete svůj životopis firmě AVES PLUS, spol. s r.o. ještě dnes.
Pokud hledáte další podobné nabídky práce, podívejte se na aktuální pracovní místa Praha - Ostraha
Praha - nejbližší úřady práce