Nástup ihned! 15.000 Kč bonus jen teď!
Chomutov

Máte předešlou zkušenost z automotive nebo ze zakázkové výroby na lince(výhodou ne však podmínkou)? Pak si nenechte ujít jednu z posledních šancí nastoupit do čistého klimatizovaného a moderního prostředí.

Co budete dělat?
- montáž instalace kabelů snímačů řídících a ovládacích prvků
- testování a kontrola kvality vyráběných produktů
- pak to vše zabalíte a připravíte k expedici :)

Bez čeho se neobejdeme:
- ochotu pracovat ve třísměnném provoze
- spolehlivost pečlivost a trpělivost
- fyzickou zdatnost a dobrý zdravotní stav. Ale nebojte nemusíte být žádný kulturista! :)

Za to Vám nabízíme:
- mzdu až 29.500 Kč/měsíc
- nástupní bonus 15.000 Kč jen do 7.5.2021!!!
- příspěvek na dojíždění až 1.500 Kč nebo svozovou dopravu z Jirkova a Chomutova zcela ZDARMA!
- docházkový bonus až 2000 Kč
- měsíční prémie až 1920 Kč
- osobní ohodnocení 2380 Kč
- 1155 Kč/měsíc do výplaty (příspěvek na stravování)
- důležité je si pořádně odpočnout - nabízíme 25 dní dovolené na regeneraci fyzických a duševních sil :)
- + zákonné příplatky
Neváhejte se ozvat! Rádi se s Vámi osobně setkáme a těšíme se skvělou spolupráci!
Vzdělání:základní, vyučení, SŠ s maturitouTyp pracovního poměru:Plný úvazek

Detaily o pracovním místě:
Firma: JOB LEADER EUROPE s.r.o.
Okres Chomutov
Pracovní pozice Nástup ihned! 15.000 Kč bonus jen teď!
Nástup do práce od: IHNED
Nabízená mzda: neuvedeno
Nabídka přidána: 27. 9. 2021
Odpovědět na inzerát    Buďte první, kdo se na danou nabídku práce přihlásí!
Chomutov - Nabídka práce v okolních lokalitách
Zaujala Vás nabídka práce na pozici Nástup ihned! 15.000 Kč bonus jen teď! ve městě Chomutov? Pošlete svůj životopis firmě JOB LEADER EUROPE s.r.o. ještě dnes.
Chomutov - nejbližší úřady práce