Montér solárních elektráren
Tišnov Odpovědět na inzerát

Montér - montáž FVE, rozvaděče RD

Popis pracovní pozice

Montáž FV panelů na střechu, příprava kabelových tras, práce na střeše.

Nabízíme

  • Zajímavé platební ohodnocení, firemní bonusy
  • Dynamicky se vyvíjející společnost nesvázaná korporátními předpisy
  • Přátelský přístup
  • Firemní vzdělání
  • Cafetérie
  • Nástup možný ihned

Požadavky

  1. Ochotu pracovat
  2. Zodpovědný přístup
  3. Řidičský průkaz skupiny B výhodou

Jak zažádat o nabídku práce?

Váš profesní životopis, případně motivační dopis zasílejte na mail info@lunek.cz. Do předmětu uveďte “Montér FVE”

Detaily o pracovním místě:
Firma: Lunek, s.r.o.
Okres Tišnov
Pracovní pozice Montér solárních elektráren
Nástup do práce od: IHNED
Nabízená mzda: neuvedeno
Nabídka přidána: 1. 10. 2022
Odpovědět na inzerát    68 lidí si již prohlédlo tuto nabídku práce.
Tišnov - Nabídka práce v okolních lokalitách
Zaujala Vás nabídka práce na pozici Montér solárních elektráren ve městě Tišnov? Pošlete svůj životopis firmě Lunek, s.r.o. ještě dnes.