• Směnnost
    Třísměnný provoz
  • Min. požadované vzdělání:
    Základní + praktická škola
  • Počet pracovních míst:
    8

  • Pracovněprávní vztah:
    Pracovní poměr - plný úvazek
  • Vhodnost pracovního místa pro typy zaměstnanců:
    Zdravé osoby
  • Nabízené výhody k volnému místu:
    Ubytování (možnost ubytování)

    Zvláštní prémie (docházkový bonus, bonus loajality)

    Jiné výhody (příspěvek na ubytování)

  • Nabízená mzda:
    18 000 - 26 000 Kč/měsíc
Montážní dělník
Ostrava

1. kontakt telefonicky v PO-PÁ od 8:00 do 16:00 hodin, e-mailem. Tel.: 603 450 207, e-mail: nabor.czechkonstrukter@gmail.com

Náplň práce: jednoduchá obsluha robotických zařízení

Požadavky: bez zdravotního omezení, schopnost práce v nočních směnách

Mzda: 16 000 Kč plus příplatky dle kolektivní smlouvy /docházkový bonus, bonus loajality/

Zaměstnanecké výhody: možnost ubytování, příspěvek na ubytování

Detaily o pracovním místě:
Firma: DELPHI plus s.r.o.
Okres Ostrava
Pracovní pozice Montážní dělník
Směnnost práce Třísměnný provoz
Nástup do práce od: IHNED
Nabízená mzda: 18 000 - 26 000 Kč/měsíc
Nabídka přidána: 2. 11. 2021
Ostrava - Nabídka práce v okolních lokalitách
Zaujala Vás nabídka práce na pozici Montážní dělník ve městě Ostrava? Pošlete svůj životopis firmě DELPHI plus s.r.o. ještě dnes.
Ostrava - nejbližší úřady práce