Montážní dělník(ce) / Operátor(ka) výroby - Zruč nad Sázavou
Zruč nad Sázavou, Zruč nad Sázavou

Pro našeho zákazníka automobilovou společnost hledáme vhodné kandidáty na pozici: Operátor(ka) výroby / montážní pracovník (ce)

Náplň práce:

  • montáž drobné autoelektroniky
  • 3 směnný (po- pát – 37,5 hodin / týden)
  • vhodné i pro osoby bez praxe
  • Požadujeme:

  • dobrý zrak podmínkou (brýle nejsou překážkou)
  • manuální zručnost, pečlivost (práce s malými součástkami)
  • Nabízíme:

  • odpovídající mzdu v závislosti na výkonu a kvalitě práce
  • výkonostní prémie a bonusy
  • fyzicky nenáročnou práci v moderním a nehlučném prostředí
  • 25 dnů dovolené
  • benefity na sport a kulturu
  • dotované závodní stravování
  • NÁSTUP: ihned nebo dohodou

    Místo výkonu práce: Zruč nad Sázavou