Upozornění na starší nabídku práce

Prohlížíte si nabídku práce, která je již starší a nemůžeme tak zaručit její aktuálnost.

Podívejte se na novější nabídky práce ZDE.

  • Směnnost
    Dvousměnný provoz
  • Min. požadované vzdělání:
    Základní + praktická škola
  • Počet pracovních míst:
    4

  • Pracovněprávní vztah:
    Pracovní poměr - plný úvazek
  • Vhodnost pracovního místa pro typy zaměstnanců:
    Zdravé osoby
  • Nabízená mzda:
    16 800 Kč/měsíc
Montážní dělníci výrobků z kovů
Modřice

První kontakt telefonicky (773689981 volat od 9:00 do 15:00 hod.) nebo osobně (Jarní 898/50, 614 00 Brno, od 9:00 do 13:00 každou středu)

Náplň práce: montážní práce strojního zařízení
Požadavky: znalost čtení výkresové dokumentace, samostatnost, flexibilita. Pracovní poměr na dobu určitou 2 roky s možností prodloužení; výhodou vzdělání v technickém oboru; výhodou praxe; výhodou znalost anglického případně německého jazyka; výhodou jakékoliv oprávnění, zkoušky.

Souhlas zaměstnavatele se zaměstnaneckou kartou.

Místo výkonu práce: Prusinovského 822, 664 42 Modřice

Detaily o pracovním místě:
Firma: VOTANERO s. r. o.
Okres Modřice
Pracovní pozice Montážní dělníci výrobků z kovů
Směnnost práce Dvousměnný provoz
Nástup do práce od: IHNED
Nabízená mzda: 16 800 Kč/měsíc
Nabídka přidána: 8. 9. 2018
Modřice - Nabídka práce v okolních lokalitách
Zaujala Vás nabídka práce na pozici Montážní dělníci výrobků z kovů ve městě Modřice? Pošlete svůj životopis firmě VOTANERO s. r. o. ještě dnes.
Modřice - nejbližší úřady práce