?? MONTÁŽNÍK OKEN PROFESIONÁL!! - PLZEŇ
Plzeň

Hledáme šikovného montážníka oken. Profesionální jednání.

Pouze se zkušenostmi s montáží oken.

Náplň práce:
- Montáž plastových, hliníkových, dřevěných oken
- Montáž stínící techniky (rolety, žaluzie, garážová vrata)
- Montážní práce v terénu – Plzeň a okolí

Požadujeme:
- PRAXI V OBORU = PODMÍNKOU
- zručnost
- znalost práce s elektrickým nářadím
- komunikační schopnosti
- slušné chování a vystupování
- samostatnost, odpovědnost, organizační schopnosti
- pracovní nasazení, loajalita
- řidičský průkaz skupiny B

Výhodou:
- řidičský průkaz skupiny E - VÝHODOU
- ochota pracovat v nerovnoměrně rozvrženém čase (cestování, práce přesčas)

Nabízíme:
- hlavní pracovní poměr
- odpovídající finanční ohodnocení
- možnost nástupu ihned či po dohodě

Detaily o pracovním místě:
Firma: CCL s.r.o.
Okres Plzeň
Odvětví práce Montážní,Stavební
Pracovní pozice ?? MONTÁŽNÍK OKEN PROFESIONÁL!! - PLZEŇ
Nástup do práce od: IHNED
Nabízená mzda: 36 000-43 000 Kč/měs.
Nabídka přidána: 2. 11. 2021
Odpovědět na inzerát    Buďte první, kdo se na danou nabídku práce přihlásí!
Plzeň - Nabídka práce v okolních lokalitách
Zaujala Vás nabídka práce na pozici ?? MONTÁŽNÍK OKEN PROFESIONÁL!! - PLZEŇ ve městě Plzeň? Pošlete svůj životopis firmě CCL s.r.o. ještě dnes.
Pokud hledáte další podobné nabídky práce, podívejte se na aktuální pracovní místa Plzeň - Montážní,Stavební
Plzeň - nejbližší úřady práce