Mistr výroby - 2 směny - až 45 000 Kč / knihařské stroje
Jihočeský, Jihočeský, Vimperk

Hledáme manuálně zručného praktika, který se nebojí práce v provozu oboru tisku a povede směnu o 10 lidech.

POPIS POZICE:

- Vedení a organizace směny

- Práce na knihařských strojích (řezačky Polar, falcovací stroje Heidelberg, linky V1 Hohner a Müller Martini), seřizování a údržba strojů,

- Kontrola kvality zpracování zakázek

PROFIL KANDIDÁTA:

- Technické vzdělání, manuální zručnost

- Podmínkou jsou zkušenosti a praxe se seřizováním a prací na knihařských strojích

- Spolehlivost, zodpovědnost

- Ochota práce na 2 směny

NABÍZÍME:

- Práci s moderními technologiemi

- Náborový příspěvek 200.000 Kč

- Měsíční mzdové ohodnocení od 45.000 Kč

- 5 týdnů dovolené

- Prémie a odměny za věrnost

- Odborné zaškolení

- Dotované stravování

- Pomoc s řešením bydlení v případě relokace