Mistr na středisko elektro
Žďár nad Sázavou, Žďár nad Sázavou

Obsah inzerátu

Společnost PKS stavby a.s., hledá technika TZB profesí ZTI, ÚT, plyn pro zakázky realizované naší společností v rámci celé ČR. Jsme vyspělou společností s více jak 50-ti letou tradicí v realizaci pozemních a inženýrských staveb. Naše krédo je neustálý rozvoj a budování dobrého jména společnosti. Přidej se k nám!

Popis pozice

 příprava a řízení realizace zakázek * koordinace subdodavatelských dodávek a vnitro subdodávek * práce s výkresovou dokumentací a kontrola správné realizace stavby *výpisy materiálu z projektové dokumentace *zakreslování změn do projektové dokumentace * zajištění technologických a pracovních postupů * zajištění plynulostí výstavby * pracovní výjezdy dle míst realizací

Požadujeme:

min. SPŠ stavební, obor TZB * praxe na obdobné pozici výhodou * vhodné i pro absolventy * znalost práce s PC ( MS Office, CAD ) * ŘP sk. B – aktivní řidič * samostatnost, spolehlivost, flexibilita

Nabízíme

finanční ohodnocení dle dosažených výsledků * udržování a zvyšování kvalifikace

Proč pracovat u nás

Pracovní poměr ve společnosti PKS stavby a.s. nabízí zajištění práce v dlouhodobém horizontu, stabilní a pravidelný příjem v určených termínech. To je hodnota, která výrazným efektem působí na sociální stabilitu a životní styl našich zaměstnanců a jejich rodin.

Všem svým zaměstnancům poskytujeme firemní standardy na základě podmínek sjednaných v platné kolektivní smlouvě, případně ve vnitropodnikové organizační nebo řídící normě.

  • Kvalifikační odborný rozvoj zaměstnance (včetně možnosti jazykového studia).
  • Další týden dovolené nad zákonný nárok.
  • Příspěvek na stravování.
  • Výhody kolektivní smlouvy u některých důležitých překážek v práci na straně zaměstnance.
  • Lékařská péče poskytovaná smluvním závodním lékařem a smluvním zdravotnickým zařízením.
  • Možnost příspěvku na ubytování zaměstnanců.
  • Finanční odměna při životních a pracovních jubileích.
  • Možnost pomoci zaměstnancům v případě, že se dostanou do vážné zdravotní nebo sociální situace.