• Směnnost
    Jednosměnný provoz
  • Min. požadované vzdělání:
    Střední odborné (vyučen)
  • Počet pracovních míst:
    1

  • Pracovněprávní vztah:
    Pracovní poměr - plný úvazek
  • Vhodnost pracovního místa pro typy zaměstnanců:
    Zdravé osoby
  • Nabízené výhody k volnému místu:
    Podnikové stravování

    Jiné výhody (mzdové ohodnocení dle zkušeností a schopností)

  • Požadovaná dovednost:
    Práce s PC (uživatelská znalost)Jiné (SŠ vzdělání nebo výuční list v oboru polygrafie či strojírenství)
  • Nabízená mzda:
    31 000 Kč/měsíc
MISTR / MISTROVÁ KNIHÁRNY
Velké Poříčí

Pracovní poměr na dobu neurčitou, jednosměnný provoz.

Náplň práce: plánování a organizace práce jedné směny v knihárenském provozu; řízení a motivování podřízených pracovníků (tým 15 lidí); dohled na pořádek a bezpečnost na pracovišti; zajišťování údržby a servisu strojů a zařízení.

Zaměstnavatel očekává SŠ vzdělání nebo výuční list v oboru polygrafie či strojírenství.
Podmínkou prokazatelná praxe na obdobné pozici, popř. praxe s obsluhou knihařských zařízení; organizační schopnosti, zodpovědnost a flexibilita; schopnost řídit a motivovat tým; uživatelská znalost práce na PC.

Zaměstnavatel nabízí: podnikové stravování, mzdové ohodnocení dle zkušeností a schopností.

Kontakt zasláním životopisu na e-mail: lucie.svejdarova@tiskarnybnb.cz

Detaily o pracovním místě:
Firma: TISKÁRNY B.N.B., spol. s r. o.
Okres Velké Poříčí
Pracovní pozice MISTR / MISTROVÁ KNIHÁRNY
Směnnost práce Jednosměnný provoz
Nástup do práce od: IHNED
Nabízená mzda: 31 000 Kč/měsíc
Nabídka přidána: 30. 7. 2022
Odpovědět na inzerát    90 lidí si již prohlédlo tuto nabídku práce.
Velké Poříčí - Nabídka práce v okolních lokalitách
Zaujala Vás nabídka práce na pozici MISTR / MISTROVÁ KNIHÁRNY ve městě Velké Poříčí? Pošlete svůj životopis firmě TISKÁRNY B.N.B., spol. s r. o. ještě dnes.