MISTR | 1 SMĚNA | až 40 000 Kč
Jihočeský kraj

POPIS POZICE:
Máte zkušenosti s vedím lidí ve výrobě? A chcete pracovat jen na 1 směnu?!

Skvělé! Dejte nám o sobě vědět protože my hledáme MISTRA!

Co Vás u nás bude čekat?
- dohled nad zaměstnanci ve výrobě, koordinace jejich práce
- zodpovědnost za plynulý chod výrobních procesů
- zodpovědnost za tok materiálu
- školení a dohled na BOZP a PO
- personální agenda

Pošlete nám svůj životopis. Nástup možný ihned nebo po domluvě.

BENEFITY:
- závodní stravování
- pracovní smlouva na dobu neurčitou
- příspěvek na sport, kulturu a volný čas
- dovolená nad rámec zákona

POŽADAVKY:
Co od Vás čekáme?
- zkušenosti na obdovné pozici, zkušenosti s vedením lidí
- schopnost orientovat se ve výkresové dokumentaci

Detaily o pracovním místě:
Firma: Grafton Recruitment
Okres Jihočeský kraj
Pracovní pozice MISTR | 1 SMĚNA | až 40 000 Kč
Směnnost práce fulltime
Nástup do práce od: IHNED
Nabízená mzda: neuvedeno
Nabídka přidána: 2. 11. 2021
Odpovědět na inzerát    Buďte první, kdo se na danou nabídku práce přihlásí!
Jihočeský kraj - Nabídka práce v okolních lokalitách
Zaujala Vás nabídka práce na pozici MISTR | 1 SMĚNA | až 40 000 Kč ve městě Jihočeský kraj? Pošlete svůj životopis firmě Grafton Recruitment ještě dnes.
Jihočeský kraj - nejbližší úřady práce