SPECIALISTA MĚŘENÍ | 40 000 Kč
Liberecký kraj, Turnov

POPIS POZICE:
Máte zkušenosti v oblasti měření a měrové techniky? Rád/a byste uplatnil/a své znalosti na pozici specialisty kontroly přesné výroby? Výborně, potom mi neváhejte mi zaslat Vaše CV.

Co budete mít na pozici METROLOG na starosti?
- příprava měřících postupů a kontrolních plánů a jejich optimalizace
- návrh a konstrukce měřicích přípravků
- programování a obsluha měřících zařízení
- nastavení a zajištění kontrolních a měřicích postupů pro nastavování a uvolňování sériových výrob
- analýza dat z měření
- technická podpora kontrolních pracovišť

BENEFITY:
- 5 týdnů dovolené
- bonusy/prémie
- příspěvek na penzijní / životní pojištění
- stravenky
- zvýhodněné půjčky zaměstnancům
- zvýhodněné tarify od Vodafonu
- vzdělávací kurzy a školení
- výběr nápojů na pracovišti
- bezproblémové parkování

POŽADAVKY:
- min. SŠ vzdělání technického směru (strojírenství, jemná mechanika, optika)
- min. 3 roky praxe v oblasti měření a měrové techniky
- výborná orientace v technické výrobní dokumentaci, především výkresové
- analytické myšlení

Detaily o pracovním místě:
Firma: Grafton Recruitment
Okres Turnov
Pracovní pozice SPECIALISTA MĚŘENÍ | 40 000 Kč
Směnnost práce fulltime
Nástup do práce od: IHNED
Nabízená mzda: 40 000 Kč - 40 000 Kč za měsíc
Nabídka přidána: 3. 1. 2023
Odpovědět na inzerát    174 lidí si již prohlédlo tuto nabídku práce.
Turnov - Nabídka práce v okolních lokalitách
Zaujala Vás nabídka práce na pozici SPECIALISTA MĚŘENÍ | 40 000 Kč ve městě Turnov? Pošlete svůj životopis firmě Grafton Recruitment ještě dnes.