Medior / Senior Java Developer

Praha

Vývoj moderního řešení pro digitalizaci a podporu flexibilních nabídek pro zákazníky. Díky agilitě a inkrementálnímu přístupu k vývoji budeme postupně tvořit nový produkt. Pro dosažení nejlepšího možného výsledku budeme stavět na mikroservisní / mikrofrontendové aplikaci s použitím technologií: React, TypeScript, Java 17 a 21, Spring Boot 3.0, Kafka, ElasticSearch, Kubernetes, Azure + CI/CD a silné automatizace.

Podrobnosti o projektu:

Vývoj moderního řešení pro digitalizaci a podporu flexibilních nabídek pro zákazníky. Díky agilitě a inkrementálnímu přístupu k vývoji budeme postupně tvořit nový produkt.

Pro dosažení nejlepšího možného výsledku budeme stavět na mikroservisní / mikrofrontendové aplikaci s použitím technologií: React, TypeScript, Java 17 a 21, Spring Boot 3.0, Kafka, ElasticSearch, Kubernetes, Azure + CI/CD a silné automatizace.

Které technologie a schopnosti určitě použiješ?

  • Java 17 a 21, Spring Boot 3, Hibernate
  • REST, Swagger, Apache Kafka, PostgreSQL

Výhodou:

  • Schopnost aktivně se podílet na návrhu nově vznikajících mikroservis
  • Zkušenosti s AKS, Docker, Jenkins, CI/CD
  • Zkušenosti s Redis, Elastic, Postman/Insomnia
  • Zkušenost s agilním přístupem k vývoji (SCRUM)
  • Znalosti Telco prostředí

Denní náplň práce:

  • Programování a testování nových funkcí.
  • Design a tvorba služeb s cílem optimalizovat celkovou výkonnost dodávané aplikace.
  • Komunikace napříč týmem, diskuse nad zvoleným řešením.

Očekávané výstupy:

  • Dobře navržená a otestovaná část aplikace (mikroslužby).

Co opravdu oceníme:

  • Cílevědomost a tah na branku.
  • Lidský přístup a schopnost komunikovat a domluvit se v týmu.

Jaké jsou benefity?

Benefity jsou u nás na dohodě, co byste rádi?

Proč si vybrat tuto nabídku?

Máme rádi stabilní projekty, nebudeme vás vláčet z jednoho na druhý. Pro nás je důležité, aby naši zaměstnanci měli radost z práce a cítili se dobře. Snažíme se vytvářet přátelskou atmosféru, která podporuje týmovou spolupráci a tvůrčí myšlení.

Hledáme

  • SpringBoot
  • Java
  • Hibernate
  • REST
  • Swagger
  • Apache Kafka
  • PostgreSQL
  • React
  • Typescript
  • Česky - domluvit se
  • Anglicky - čtení dokumentace
  • Úroveň: Medior
  • Úroveň: Senior
  • Praxe: 3 roky

Výhodou

  • AKS
  • Docker
  • Jenkins

Detaily o pracovním místě:
Firma: Neovia
Lokalita: Praha
Odvětví práce: IT
Pracovní pozice: Medior / Senior Java Developer
Směnnost práce Plný úvazek
Nástup do práce od: IHNED
Nabízená mzda: 100 000 - 180 000 Kč / měsíc
Nabídka přidána: 20. 2. 2024
Odpovědět na inzerát    Buďte první, kdo se na danou nabídku práce přihlásí!
  Přidejte se bezplatně k 84 026 uživatelům.
  • Jak Vám pomůžeme při hledání práce a pro profesní růst?
    Jdu do toho!
    Inzeráty z portálů práce, agentur, zaměstnavatelů i úřadů práce na jednom místě
    Přístup do Akademie HitPráce s videi pro Váš profesní růst
Praha - Nabídka práce v okolních lokalitách
Zaujala Vás nabídka práce na pozici Medior / Senior Java Developer ve městě Praha? Pošlete svůj životopis firmě Neovia ještě dnes.
Pokud hledáte další podobné nabídky práce, podívejte se na aktuální pracovní místa Praha - IT