MECHATRONIK (OD 55.000 KČ)

Jihomoravský kraj

Máte zkušenosti ve strojírenské oblasti nebo byste je naopak chtěly získat? Nechybí vám znalost hydrauliky a pneumatiky? Chcete být součástí zajímavých zahraničních projektů? Tak v tom případě hledáme právě Vás! Zašlete mi Váš životopis a staňte se součástí skvělého týmu!

Nadnárodní společnost hledá posilu na pozici:

PRACOVNÍ NÁPLŇ

  • Údržba a řešení poruch zařízení
  • Spolupráce na projektech
  • Vylepšení procesu vybavení
  • Spolupráce na vývoji nových zařízení
  • Optimalizace údržby v interním softwaru

CO POŽADUJEME?

  • SŠ vzdělání v oblasti strojírenství
  • Znalost pneumatiky a hydrauliky podmínkou
  • Orientace ve výkresové dokumentaci
  • Znalost MS Office
  • ŘP sk. B
  • Anglický jazyk - mírně pokročilá úroveň
  • Organizační a komunikační schopnosti
  • Vhodné i pro šikovné absolventy

CO NABÍZÍME?

  • Stabilní práce v mezinárodním prostředí
  • Týden dovolené navíc
  • Sick days
  • Multisport karta
  • Příspěvek na penzijní připojištění
  • Příspěvek na sportu, kulturu a vzdělávání
  • Místo výkonu práce: 5 km od Hodonína
  • Nástup možný ihned

Detaily o pracovním místě:
Firma: AC Jobs, s.r.o.
Lokalita: Jihomoravský kraj
Odvětví práce: Výroba/Stavebnictví
Pracovní pozice: MECHATRONIK (OD 55.000 KČ)
Nástup do práce od: IHNED
Nabízená mzda: 50 000 Kč - 60 000 Kč
Nabídka přidána: 9. 11. 2023
Odpovědět na inzerát    Buďte první, kdo se na danou nabídku práce přihlásí!
  Přidejte se bezplatně k 84 026 uživatelům.
  • Jak Vám pomůžeme při hledání práce a pro profesní růst?
    Jdu do toho!
    Inzeráty z portálů práce, agentur, zaměstnavatelů i úřadů práce na jednom místě
    Přístup do Akademie HitPráce s videi pro Váš profesní růst
Jihomoravský kraj - Nabídka práce v okolních lokalitách
Zaujala Vás nabídka práce na pozici MECHATRONIK (OD 55.000 KČ) ve městě Jihomoravský kraj? Pošlete svůj životopis firmě AC Jobs, s.r.o. ještě dnes.
Pokud hledáte další podobné nabídky práce, podívejte se na aktuální pracovní místa Jihomoravský kraj - Výroba/Stavebnictví