Upozornění na starší nabídku práce

Prohlížíte si nabídku práce, která je již starší a nemůžeme tak zaručit její aktuálnost.

Podívejte se na novější nabídky práce ZDE.

mechanik a opravář osobních automobilů
Strakonice

Náplň práce: opravy osobních motorových vozidel, další POŽADAVKY: řidičský průkaz skupiny B nutný
VÝHODY: příspěvek na stravování, 13. plat, příspěvek zaměstnavatele na penzijní připojištění
KONTAKT: telefonicky Po-Ne: 9:00-20:00 hod., Šmíd Milan, tel.: 702004680, e-mail: g.dog@seznam.cz

Zkuste i další nabídky práce v okolí:
Detaily o pracovním místě:
Firma: AUTOGAS CENTRUM PLUS s.r.o.
Okres Strakonice
Odvětví práce
Pracovní pozice mechanik a opravář osobních automobilů
Směnnost práce Jednosměnný provoz
Nástup do práce od: IHNED
Nabízená mzda: 25 000 Kč - 33 000 Kč Kč/měsíc
Nabídka přidána: 24. 3. 2020
Pracovní pozice aktivní

Kontaktovat zaměstnavatele

AUTOGAS CENTRUM PLUS s.r.o.
AUTOGAS CENTRUM PLUS s.r.o., Strakonice, Heydukova /
  • Kontaktní osoba: Milan Šmíd
  • Telefon: 702004680
  • E-mail: g.dog@seznam.cz
Strakonice - Nabídka práce v okolních lokalitách
Zaujala Vás nabídka práce na pozici mechanik a opravář osobních automobilů ve městě Strakonice? Pošlete svůj životopis firmě AUTOGAS CENTRUM PLUS s.r.o. ještě dnes.