Manipulant – VZV / jeřáb, 2 směny (28.000 – 33.000 Kč)

O nás
Hledám manipulanta, kterému nevadí práce na 2 směny, práce rukama a poradí si s obsluhou VZV, ideálně i s jeřábem. Pokud máte zájem o tuto pozici, tak neváhejte a pošlete mi svůj životopis!
Náplň práce:
- manipulace s břemeny ve výrobě, příprava materiálu a polotovarů
- práce s VZV
- manipulace s břemeny (jeřáb, paletový vozík, elektrický ručně vedený vozík, tahač)
- obsluha jeřábu
Co od Vás očekáváme:
- min. SOU technického směru
- zkušenosti s VZV
- výhodou – vazačský a jeřábnický průkaz
- zodpovědnost, spolehlivost
- fyzická zdatnost
- ochotu pracovat na 2 směny
Co Vám můžeme nabídnout:
- 27 dnů dovolené
- příspěvek na životní/penzijní připojištění
- příspěvek na stravování
- možnost zvýhodněného telefonního tarifu
- práci v zavedené společnosti s dostatkem zakázek
- firemní parkoviště
- lokalita pracoviště okr. Opava
Další informace:
Zaujala Vás tato pracovní nabídka? Neváhejte a zašlete svůj profesní životopis ve formátu MS WORD (ideálně .docx). Pokud jste již u nás absolvoval/a pohovor, můžete kontaktovat přímo svého konzultanta.
Uchazeče, kteří postoupí do užšího kola, budeme kontaktovat obratem. Ostatní uchazeče budeme kontaktovat v případě, že pro ně nalezneme jinou vhodnou pracovní nabídku.
Tato nabídka je také vhodná pro: vazač, jeřábník, VZV, strojírenství, logistika, apod.
Jobs Contact Personal, s.r.o. se sídlem v Brně, Křenová 531/69a, IČ:17181879 (dále jen Jobs Contact) bude Vaše osobní údaje (životopis, případně další materiály) zpracovávat v souladu se Zákonem o ochraně osobních údajů 110/2019 Sb. a v souladu s Obecným nařízením o ochraně osobních údajů (EU) 2016/679, a to výhradně za účelem prezentace potenciálním zaměstnavatelům a zprostředkování zaměstnání. Jobs Contact je pracovní agentura s platným povolením Generálního ředitelství Úřadu práce ČR a osobní údaje může v souladu s účelem poskytnout třetím stranám.
Tým Jobs Contact se těší na spolupráci s Vámi!
Benefity
- Dovolená navíc
- Sickdays
- Příspěvek na stravování
- Příspěvek na spoření / pojištění
- Přátelské prostředí
- Parkoviště
- Podrobné informace o nabídce práce
Firma: Jobs Contact Personal, s.r.o. Lokalita: Opava Pracovní pozice: Manipulant – VZV / jeřáb, 2 směny (28.000 – 33.000 Kč) Směnnost práce fulltime Nástup do práce od: IHNED Nabízená mzda: 28.000 – 33.000 Kč Nabídka přidána: 28. 7. 2025
Pracovní pozice aktivní
Zajímavé nabídky práce v okolí:
Práce Manipulant – VZV / jeřáb, 2 směny (28.000 – 33.000 Kč): Často kladené otázky
👉 V jakém městě se nabízí nabídka práce Manipulant – VZV / jeřáb, 2 směny (28.000 – 33.000 Kč)?
Práce je nabízena v lokalitě Opava.
👉 Jaká je nabízená mzda na této pozici?
Nabízená mzda je 28.000 – 33.000 Kč.
👉 Jaká firma nabírá na tuto pozici?
Tato nabídka práce je do firmy Jobs Contact Personal, s.r.o..