Manipulační dělník/dělnice - skladník/skladnice

Pardubice, Pardubice

Místo výkonu práce Pardubice
Náplň práce: naskladňování a vyskladňování surovin pro výrobu krmných směsí, zásobování výrobní linky surovinami, pytlování vyrobených krmných směsí
Obor vzdělání: vyučení v zemědělském nebo strojírenském oboru
Další požadavky: řidičský průkaz skupiny T podmínkou, oprávnění na VZV či na HON a svářečský průkaz výhodou, pečlivost, přesnost, loajalita, flexibilita
Nabízíme: 5 týdnů dovolené, příspěvek na stravování, příspěvek na penzijní připojištění atd.

První kontakt emailem

Detaily o pracovním místě:
Firma: Cerea, a.s.
Okres Pardubice
Odvětví práce Výroba a provoz
Pracovní pozice Manipulační dělník/dělnice - skladník/skladnice
Směnnost práce Jednosměnný provoz
Nástup do práce od: IHNED
Nabízená mzda: 21 000 Kč - 23 000 Kč
Nabídka přidána: 18. 10. 2019
Pracovní pozice aktivní
Požadavky na kandidáta
Min. vzdělání Střední odborné (vyučen)
Pracovně právní vztah Plný
Vhodné i pro: Absolventy SŠ
Nabízené výhody a benefity
Podnikové stravování
příspěvek
Dovolená navíc

Kontaktovat zaměstnavatele

Cerea, a.s.
Dělnická 384, Pardubičky, 530 03 Pardubice 3
  • Kontaktní osoba: Petra Tomášková
  • Telefon: +420 702 022 819
  • E-mail: petra.tomaskova@cerea.cz
Zaujala Vás nabídka práce na pozici Manipulační dělník/dělnice - skladník/skladnice ve městě Pardubice? Pošlete svůj životopis firmě Cerea, a.s. ještě dnes.
Pokud hledáte další podobné nabídky práce, podívejte se na aktuální pracovní místa Pardubice - Výroba a provoz
Pardubice - nejbližší úřady práce