Welcome to the Jungle - Kariérní průvodce

Manažer týmu Transakčního poradenství

Praha

Popis pozice
Jsme experti v transakčním poradenství. Poskytujeme finanční due diligence nejvýznamnějším českým i zahraničním investorům. Naše hloubkové finanční prověrky slouží k vyjednávání, stanovení mechanismu a úpravě kupní ceny společnosti. Právě k nám do týmu Transaction Services v KPMG hledáme zkušeného kolegu nebo kolegyni na pozici manažera.

Čemu se u nás budete věnovat:

* finančnímu due diligence - shromažďování, analýze a interpretaci finančních informací
* vedení týmu, podpoře a rozvoji týmu specialistů
* řízení projektů
* analýze finančních dat, finančních projekcí, produktů a trhu, peněžních toků, účetnictví a informačních systémů
* vyhodnocování rizik a přínosů, které klientům transakce přináší
* spolupráci s kolegy z týmů M&A, valuací a dalších
* práci s klientem a celou společností na individuálních zakázkách

Co je pro nás důležité:

* vysokoškolské vzdělání
* zkušenosti v oblasti finanční due diligence a reportingu
* znalost anglického jazyka na úrovni C1, plynná čeština
* schopnost řízení projektů a vedení týmu
* profesionální vystupování a komunikační dovednosti

Co získáte v KPMG:

* 30 000 Kč na cestování, sport, jazyky a další benefity v kafeterii (dle vlastního výběru)
* profesní růst a možnost podílet se na nejrůznějších projektech
* systematické vzdělávání, jazykové kurzy, interní koučink a mentoring
* hrazené certifikace
* mobilní telefon, neomezený mobilní a datový tarif
* možnost zvýhodněné MultiSport karty, životního pojištění
* možnost částečné práce z domova
* dovolená navíc a tři dny firemního volna
* teambuildingové, firemní akce a CSR aktivity (např. volné dny na podporu neziskovek)

Detaily o pracovním místě:
Firma: KPMG
Lokalita: Praha
Pracovní pozice: Manažer týmu Transakčního poradenství
Směnnost práce FULL_TIME
Nástup do práce od: IHNED
Nabízená mzda: neuvedeno
Nabídka přidána: 24. 7. 2024
Odpovědět na inzerát    7 lidí si již prohlédlo tuto nabídku práce.
💡 Doporučuji: Podívejte se na video 6 tipů pro životopis, díky kterým získáte pozvánku na pohovor, které Vám pomůže s přípravou životopisu a motivačního dopisu pro zvýšení šancí na pozvání na pohovor.
Nechte si zasílat upozornění na nové nabídky práce

Přidejte se bezplatně k 84 026 uživatelům.
  • Jak Vám pomůžeme při hledání práce?
    Nové nabídky práce každý den
    Inzeráty z portálů práce, agentur, zaměstnavatelů i úřadů práce na jednom místě
    Vyhledávat můžete z více než 100 000 pracovních míst
    Přístup do Akademie HitPráce s videi pro Váš profesní růst
    Nastavte si svůj profil uchazeče a zjednodušte si hledání práce
    Snadné odpovídání na inzeráty jedním klikem
    Nechte si zasílat nabídky práce z Vaší lokality a dle Vašich preferencí
    Získejte kontrolu nad Vašimi oblíbenými inzeráty
    Pomůžeme Vám v nalezení nové práce
    Veškeré služby pro uchazeče jsou bezplatné
    Důvěřuje nám již přes 110 000 lidí
Manažer týmu
Praha - Lukáš Valenta
Manažer/ka obchodního týmu Praha
Praha - PŘEDVÝBĚR.CZ s. r. o.
Manažer pro úspěch zákazníka
- Praha - Native Teams Limited s.r.o.
Vedoucí týmu
Praha - ManpowerGroup s.r.o.
Manažer/ka prodejny
Praha - Job Camere CZ s.r.o.
Specialista pro správu počítačových sítí
Praha - 50 000 Kč/měsíc - 80 000 Kč/měsíc
Junior Motion Designer
Praha - Publicis Groupe CZ
Finanční analytik
Praha - 45 000 Kč/měsíc - 55 000 Kč/měsíc
Software Engineer Azure BI
Praha - DHL Information Services
Stavbyvedoucí - junior - Praha
Praha - 35 000 Kč/měsíc - 40 000 Kč/měsíc
Arborista / stromolezec
Praha - 25 190 Kč - 50 000 Kč
Inspektor kvality - NDT L3
Praha - 75 000 Kč - 80 000 Kč
Projekťák obchodník
Praha 8 - APT, spol. s r.o.
Sales Asistant
Praha 9 - Lingerie Expert s.r.o. | 26 000 Kč - 36 000 Kč
Noční ostraha Letňany
Praha - 16 000 Kč - 18 000 Kč
Dělník - dopravní stavby
Praha - 33 000 Kč - 40 000 Kč
Specialista/ka marketingu (Digital Martketing Specialist)
Praha - 50 000 Kč/měsíc - 60 000 Kč/měsíc
Senior Full Stack Developer
Samostatný projektant pozemních staveb
Praha - 40 000 Kč/měsíc - 70 000 Kč/měsíc
Mzdová účetní
Praha - 35 000 Kč - 60 000 Kč
Social Media Specialist
Junior nákupčí | FMCG
Praha - 40 000 Kč - 60 000 Kč
Praha 9 - Lingerie Expert s.r.o. | 13 000 Kč - 18 000 Kč

Práce Manažer týmu Transakčního poradenství: Často kladené otázky

👉 V jakém městě se nabízí nabídka práce Manažer týmu Transakčního poradenství?

Práce je nabízena v lokalitě Praha.

👉 Jaká firma nabírá na tuto pozici?

Tato nabídka práce je do firmy KPMG.

Zaujala Vás nabídka práce na pozici Manažer týmu Transakčního poradenství ve městě Praha? Pošlete svůj životopis firmě KPMG ještě dnes.