MANAŽER POBOČKY JIH
České Budějovice

           Náplň práce:

  • Odpovědnost za řízení středisek přepravy hotovosti České Budějovice, Brno a Ostrava
  • Řízení vedoucích provozních středisek
  • Odpovědnost za organizaci provozního řízení, dodržování bezpečnostních standardů a plnění stanovených cílů
  • Odpovědnost za finanční rozpočet (náklady, fakturace) a plánování investic
  • Průběžné sledování a hodnocení KPI
  • Řízení efektivity a produktivity
  • Komunikace s klíčovými zákazníky a dodavateli
  • Spolupráce a komunikace s kolegy napříč společností

             Požadujeme:

  • Min. SŠ vzdělání
  • Předchozí praxe na podobné pozici minimálně 3 roky
  • Zkušenosti z oblasti přeprav/logistiky výhodou
  • Zkušenosti s vedením menšího týmu
  • Uživatelská znalost práce na PC /MS Office /
  • Anglický jazyk na komunikativní úrovni výhodou
  • Důslednost, spolehlivost a časová flexibilita
  • Organizační schopnosti, samostatnost a příjemné vystupování

             Nabízíme

  • Dlouhodobou spolupráci ve stabilní nadnárodní společnosti
  • Zajímavou a odpovědnou agendu
  • Motivující mzdové ohodnocení
  • Širokou nabídku zaměstnaneckých výhod
  • 4 týdny dovolené + 1 týden benefit dny
  • Pravidelné pracoviště České Budějovice
  • Práce na plný úvazek

  • Nástup možný ihned nebo dle dohody

Detaily o pracovním místě:
Firma: Loomis Czech Republic a.s.
Okres České Budějovice
Pracovní pozice MANAŽER POBOČKY JIH
Směnnost práce -
Nástup do práce od: IHNED
Nabízená mzda: neuvedeno
Nabídka přidána: 12. 7. 2022
Pracovní pozice aktivní
Požadavky na kandidáta
Min. vzdělání Středoškolské
Pracovně právní vztah Plný
Odpovědět na inzerát    17 lidí si již prohlédlo tuto nabídku práce.
České Budějovice - Nabídka práce v okolních lokalitách
Zaujala Vás nabídka práce na pozici MANAŽER POBOČKY JIH ve městě České Budějovice? Pošlete svůj životopis firmě Loomis Czech Republic a.s. ještě dnes.